Yalnız Mesajı Göster

Cevap : mechule mektuplar

Eski 01-29-2008   #33
hayko26

Cevap : mechule mektuplar

Seni tan?mak o kadar ag?rm?? ki ve o kadar can yak?yormu? ki gözya??m avcumda duran hayallerimi silip süpürdügünde anlad?mSenin bendeki sana hiç benzemedigini ben gözümü güne?e inat açt?g?mda anlad?mYüregim sana karalar baglarken ben hayal k?r?klar? aras?nda çocuklugumu ararken anlad?m meger ben sevmemi?im seniBir yan?lsama ,bir yan?lg? ya da hayaller aleminde bir rüyaNe dersen de buna! Ne kadar bedeli ag?r olsa da ne kadar ben çocuklugumu satsamda bana anlams?z bakan ela gözlerine anlad?m nihayetinde A?K bu olamaz!! Sen degilsin bekledigim 4 y?l boyunca;sen degilsin avcuna umutlar?m?,tenine s?cakl?g?m? b?rakacag?m yabanc?
Ugruna yapraklar harcad?g?m,kalemler tükettigim,harfleri yorup cümlelerin üstüne mana ag?rl?g? yükledigim çocukBen sana gözüm kapal? duymu?um yan?lg?lar?m?,hasretimi,sensizligimiHep hep dilimin ucundaki bitürlü söyleyemediklerim aras?nda saklad?m "seni seviyorum"lar??imdi dü?ünüyorum da iyiki diyememi?im,iyiki dilimin gücü yetmemi? saklanm??l?klar sand?g?n? açmayaBilmeden bir a?k ya?ad?n belkide kulak ç?n?lt?lar? aras?ndaArt?k sormuyorum kendime "duysa ne der?" diyeÇünkü art?k s?radanla?m?? bir ya?anm??l?ks?n benim için,ders al?nas? bir hata bile degilsinBundan sonra seni anan kelimeler anlams?zl?klar içinde aylak aylak dola??yo olcakBir kap?s?n art?k;hayat?m?n geçmi?inde kapat?lanGün gelirde merak edersen içerde ya?an?lanlar? bo?una bakma paspas?n alt?naAnahtar orda degil;anahtar? güne?e a??k olan bir y?ld?za verdim tan?madan sevmenin yalan oldugunu görsün diye

Hayat?m?n aglama duvar?nda sana akan gözya?lar?m yoK art?k elveda
Elveda! Gözlerine 4 y?l?m? verdigim hayali prensim
Elveda! Sebebinden Eros'u gücendirdigim kalp yan?lg?m
Elveda! Ad?na A?K dedigim dil sürtü?üm
Elveda! Kalbimin kaza sonucu kazand?g? yaraband?

Yalanmis ne varsa yasadigimiz

Ne varsa soyledigin, ne varsa hissedilen, her sey yalanmis Bu kadar gec mi anlamaliydim? Bu kadar cok mu baglanmis olmaliydim?

Neden en basinda degil de simdi? Ben miydim yuregine sectigin oyuncak?

Kaybolan zamanlar, yitik umutlar gelir mi geri?
Issizdim
Yapayalnizdim
Çaresizdim
Karanlik ve de tukenmistim gittiginde Sustum, soyleyemedim

Icim agliyordu da bir damla gozyasi dokemedim "Seviyorum" diyemedim
Topragin kokusunu, havanin kokusunu, ciceklerin kokusunu hepsini bir bir cektim icime bir Senin kokundu bilmedigim

Alakadar olmadigim ne varsa bildim Hepsini ezberledim Yalnizca Sendin bir kelime edemedigim

Sesini bilmedigim, yuzunu gormedigim, sadece hayal edebildigim bir guzelliktin Dolasiyordun damarlarimda Sen sadece kendini anlattigin kadardin

Bir de Seni icimde buyuttugum kadar
Suskundum
Tek basinaydim
Asiktim
Yanmis ve de kahrolmustum gittigindeYasamak bile istemedim

Olmeye de cesaret edemedim

"Seviyorum" diyemedim

Dur! deseydim, kal! deseydim kal?r miydin benimle?

Gitme! Desem, dinler miydin beni?

"Sevdim Seni hem de aklinin alamayacagi kadar"deseydim inanir miydin?

Sen de beni en az benim kadar sever miydin? Of! Yaniyor icim

Sen boyle gitmemeliydin Hani ben vazgecilmezindim

Hani ugrumda her seyi goze alirdin?

Hani "cik gel!" desem en uzak yollardan bana varirdin?

Hani imkânsizlik denen bir sey yoktu? Hani seven her engeli asardi?

Yeminlerin, sözlerin hani? O büyük sevdan nerede hani?
Saskindim
Yikik ve viraneydim sen gittiginde

Gitmezdin! Ya sevseydin ya da yokluguma dayanamaz gelirdin

Ama gittin ve ben bakakaldim arkandan
"Seviyorum"diyemedim
Yalanlarin, yanlislarin, hatalarin ve de pismanliklarin hepsi Senin olsun gelme!

Gittigin yer, hiç olmadigin dunyamdan daha fazla mutluluk vermeyecek sana bilesin!

Affim yok! Ne sana ne de yaptiklarina
Vazgeçmistim
Rest cekmistim
Savrulmustum
Harabe ve yok olmustum sen gittiginde

Yasamadiklarima pismanlik soyle dursun, yasadiklarima lanet olsun

Geri donme sansimiz olsa belki soylerdim

Tekbir sey kaldi icimde; "Seviyorum" diyemedim

Her Bak???mda

Gözlerine her bak???mda; gökyüzünün gülümseyen çehresine umut yüklü bulutlar çizebilmek için sepetinde denizler ta??yan mavi yürekli bir çocuk, yemye?il nehirler serpiyor gözlerime

Gökyüzüne her bak???mda; gözlerinin yemye?il iklimlerinden yüre?ime süzülen melekler, zümrütlerle bezenmi? kanatlar?ndaki elmas i?lemeli sevda filizlerini ekiyorlar içime Ve ben her sabah, daha da büyütebilmek için sevdam?, i?te bu umutla kald?r?yorum ba??m? gökyüzüne

Ellerine her bak???mda; denizlerin ufuklar? kucaklayan sinelerinden, sonsuzlu?un ab-? hayat?na mü?tak masmavi umutlar getiren tebessüm sesli mart?lar konuyor ellerime

Yüre?ime her bak???mda; ellerine ömrümü sundu?um bir melek kar??l?yor beni! Zarif kanatlar?ndan sevda türküleri yay?l?yor Gözlerinden yedi veren güllerinin s?cakl??? süzülen bir minik k?rlang?ç olup götürüyor beni huzurun gizemli diyar?na Ço?al?yor umut!

Önce bulut gibi
Sonra ya?mur
Gökyüzü gibi sonra
Gözlerin gibi!

Ellerin açelya, ellerin erguvan
Uzan?r da ellerin
Mutluluklar filizlenir
Dokununca yüre?ime
Yüre?ine her bak???mda; tarifi imkans?z baharlar ye?eriyor içimde! Menek?e bak??l? k?r çiçekleri sar?veriyor her yan?m?! Küçücük yürekleri mutlulu?un sinesinde ne?elendirmek için ç?rp?nan yemye?il parklara, turuncu oyunlar serpen y?ld?zlar beliriyor göklerimde O ?irin gülü?ünle bana hayat veriyorsun!

?nan ki Yar