Yalnız Mesajı Göster

Cevap : mechule mektuplar

Eski 01-29-2008   #24
hayko26

Cevap : mechule mektuplar

Yalanm??

Sana bu mektubu çok uzaklardan yaz?yorum, öyle say

Farzetki meçhullerdeyim Kaybolmu?um Öyle say ve oku Oku ki sana ait ne varsa içimde yalan olmad???n? anla sevgilim

Seni o gözlerime ilk bakt???n günden beri sevdim ben Sen hiç anlamasanda de?erimi Sevgini her?eyin üstüne koydum bir Dünya yaratt?m kendimce, bir yol çizdim hep seninle biten ?çimde ki bu a?k? kimse silemedi ve kimse dindiremedi yanan a?k?n bende hiç kül olmad?

Gittin ac?mas?zca terkettin bir ba??ma b?rakt?n beni kurtlar sofras?nda Eski ben olsayd?m belki ama art?k gücüm kalmad? ve yitiyorum bütün bu insanlar?n yabanc? bak??lar?na yalan sözlerine dayanamaz oldum art?k

Gittin hiç gitmeyece?im demi?tin oysa, ne zaman beni dü?ünsen seninle oldu?umu göreceksin demi?tin

Uyudum uyand?m seni bulad?m, ac?kt???m sofralardan aç kalkt?m seni bulamad?m, bizi dü?ün derdin hep ikimizi, dü?ündüm hat?ralar? seni bulamad?m

Bana bizi çekemeyenlere güldürdün ?imdi Herkez alay ediyor benim büyük sevdamla unut diyorlar unutabilmek mi asla?

Seni dü?ünmekten kendimi kaybettim ben

Sensiz seni ya?arken kendimi öldürdüm

Nas?l vazgeçebilirim ki söylesene

Nas?l geçebilirim gözlerinden

Ama biliyorum yalan her?ey sende, a?k?nda yalan ve bende yalan oldum sayende Bir ba??ma b?rakt?n beni bo? sokaklarda, ?ss?z yollara yolcu oldum sayende ?imdi y?k?k peri?an bir a????m

Olurya birgün geri dönersin gitti?in yerden beni sorma kimseye farzetki sensiz öldüm buralarda ?imdi tek bir dile?im ve son bir sözüm var sana unutma her nerede olursan ve kiminle olursan ol yaln?zca seni sevdim ben

AMa yalanm?? senin sevgin Nas?l inand?m bilmiyorum YAlan