Yalnız Mesajı Göster

Cevap : mechule mektuplar

Eski 01-29-2008   #4
hayko26

Cevap : mechule mektuplar

Çok zamand?r ayn? idi de?i?mezdi gecelerimiz Son günlerde, o sars?la, sars?la a?lard?n ben sigâralar içerdim pe? pe?e a?lard? , fakat bilmezdin göz ya?lar?n?n, tümü kaderin deki yaz?n?n kelimesini b?rak harfine dahi silmeyece?imi

Dedim Ya : hep ayn?yd? gecelerimiz Bu?ulu cam?n ard?ndaki sokak lambas?nda teselli bulurduk Sanki kar,ya?arken kimilerine göre garip bir al??kanl?kt?r belki kim bilir : Ba?zanda soban?n üzerinde ki çaydanl???n gizemli c?z?rt?lar?n? dinlerdik Hiç konu?madan : bir çocu?un annesinden ninni dinledi?imiz gibi
Ben ona a?larken kat?lmazd?m Gerçi niçin a?lad???n? bilmezdim Ço?u zaman ço?u zaman bahaneler bulurdu kendince; Sudan bahaneler…En ufak bir tart??mada s???n?rd? göz ya?lar?n?n ard?na Belki yüre?imin kat? oldu?unu dü?ünürdü: neden yalan söyleyip ç?k?p ta ?imdi ya?an kar?n alt?nda aramak gelmiyor içimden onu
Çünkü giderken aç?k b?rakt??? gönlümdeki kap? hala aç?k …
Yine soba üzerindeki çaydanl???n c?z?rt?lar?n? dinliyorum Pencereden sokak lambas?n?n alt?ndaki ya?an kara bakarak bir musiki gibi ama farkl? bir ?ey var
Ben a?l?yorum………

Ama inkâr edemem gece gibi karanl?k saçlar?n? ve ay gibi parlak yüzünü özledi?imi Hoyrat bir rüzgâr esiyor sanki Ya?mur damlalar? gibi yuvarlanan göz ya?lar?m? ü?ütüyor; bo?az?ma bir ?eyler dü?ümleniyor ta? gibi Sonra o ta? gibi ?eyi yutuyorum Sanki nefes alsam seni kaybedece?im açsam gözlerimi hayalin silinecek gözlerimden, bilirsin duygular davetsiz misafir gibidir Giderken aç?k b?rakt???n gönül kap?lar?mdan girdiler
Ve i?te açm?yorum gözlerimi