Yalnız Mesajı Göster

Eski 05-24-2007   #38
Ergenekon

24/05/2007

Allah'ım!

Va’desi gelip takdir ettiğin zaman ölümün kaçınılmaz olduğunu, savaşla barışla yada insanın bulunduğu yerin güvenli olup olmaması ile ilgili olmadığını, evde oturmanın ölümü erteleyemeyeceği gibi Senin yolunda mücadele etmenin de ölümü yaklaştırmayacağını bize idrak ettir

Allah'ım!

Bu dinin hakimiyetinin sıkıntı, korku, zorluk, zindan, hicret ve şehadetten geçtiğini, Allah’ın rızasına ve cennete böyle ulaşıldığını, ahirete inanmayan düşmanlarımız bile da’vaları için bu sıkıntılara katlanırlarken, bizim gevşekliğimizin ancak iman eksikliğinden kaynaklandığını bize idrak ettir İmanımızı arttır, ayaklarımızı sabit tut ve bize kaldıramayacağımız ağır yük yükleme Geçemeyeceğimiz imtihanlarla bizi imtihan etme

Allah'ım!

Bizi Mü’min kardeşlerimize karşı şefkatli merhametli ve tevazu sahibi; kafirlere karşı da şiddetli ve tavizsiz kıl

Allah' ım
Bana eşyanın hakikatini göster! Bana hakikata itaat, batıla isyan liyakati lütfet! Dininin derdini derdim kıl, özel dertlerimi satın al! Öyle aziz dertlere müptela kıl ki, dermana bakmayayım! Bana, tadına doyum olmayan kerim acılar yaşat! İrademi inayetsiz, bilgimi hikmetsiz bırakma Allah' ım!
İmanımı gayretsiz, sadakatimi mesnetsiz bırakma Allah' ım Mizacımı fıtratsız, ahlakımı nezaketsiz bırakma Allah' ım! Hayatımı muhabbetsiz, ahiretimi cennetsiz bırakma Allah' ım! İmanımı aklımın elinde esir etme! Aklımı hissiyatımın elinde rezil etme!

Amin!

Alıntı Yaparak Cevapla