Yalnız Mesajı Göster

Eski 05-20-2007   #32
Ergenekon

20/05/2007

"Allahım, tembellikten, ihtiyarlık çöküntüsünden, ma'sıyet mahallerinde bulunmaktan, borçluluktan, kabir fitnesinden, kabir azâbından, ateş fitnesinden, ateş azâbından ve zenginlik fitnesinden sana sığınırım"
"Allah'ım hatalarımı kar ve dolu suyu ile yıka Beyaz bir elbiseyi temizlediğin gibi kalbimi de hatalardan temizle Benimle hatalarımın arasını, maşrıkla mağribin arasını uzak kıldığın gibi uzak kıl"

"Allah'ın adıyla! Allah bana kâfidir Allah'a tevekkül ettim Allah'a dayanmaktan başka kudret ve kuvvet yoktur"

"Benden bana ezâ veren şeyi gideren ve bana yarayacak şeyi bende tutan Allah'a hamd olsun"

"Ey Rabbim! Bizi îmân zîynetiyle süsle, bizi doğru yolda olan hidayet rehberleri kıl"

"Allahım! Cimrilikten sana sığınırım Korkaklıktan sana sığınırım Erzel-i ömre bırakılmaktan sana sığınırım, kabir azâbından sana sığınırım"

"Ey Rabbim! Ben zayıfım, rızân yolunda benim zaafımı kuvvetlendir Beni nâsiyemden tutup hayra sevk et İslâm'ı rızâmın en son noktası kıl"

"Sana teslim oldum ey Rabbim! Sana îmân ettim, sana tevekkül ettim ve sana yöneldim, inanmayanlara karşı, sana dayanarak mücâdele ettim ve neticede ancak seni hakem olarak kabul ettim, benim evvelki yaptıklarımı da, sonradan yapacaklarımı da, gizli yaptıklarımı da açık yaptıklarımı da mağfiret et"

"Ey Rabbim! Beni tevbe edenlerden ve çok çok temizlenenlerden kıl Beni sâlih kullarından eyle, beni üzerlerine hiç bir korku gelmeyen ve hiç mahzun olmayanlardan kıl Seni her an hamdinle tesbîh ederim"

Amin!

Alıntı Yaparak Cevapla