Yalnız Mesajı Göster

Eski 05-14-2007   #30
angel__XX

Alıntı:
Mustafa147 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hehehe Cevap vermeyeyim diyorum ama dayanamıyorum kusura bakmayınAKP erken seçim istemediki diğerleri istedi,insan erken seçim istiyorsa bi düşünür biz erken seçim istiyorruz da hangi zamana denk geliyor bizim için nasıl olur diye,zaten kasımda seçim vardı o zaman neden erken seçim istiyon bende onu anlamış değilim şimdi de eylül ekim diyo zaten sonra kasım geliyor ki :D

ben aslında sandığın gibi sol görüşlü değilim fakat; gerçekten laik bi devlette yaşamak istiyorum ve bunun için de elimden ne geliyorsa onu yapmaya hazırım!! eğer akp devletimizi, ırak gibi yapmak istiyorsa, işte buna asla yeşil ışık yakamamben ne sağ yönde ne de sol yönde bi siyasi görüşe sahip değilim ayrıca hem cevap vermeyim diyorsun hem de cevap yazıyorsun, bence sen kendi düşüncelerini uygula, hem daha iyi olur kendi içinde bile çelişiyorsun daha! eğer bi devletin cumhurbaşkanı da başbakanı da aynı partiden olursa; o zaman gerçekten adaletli bir ortam olmaz ve veto diye bir olaya da gerek kalmaz çünkü biliyoruz ki abdullah gül cumhurbaşkanı olursa akpden gelen hiçbir yasa tasarısını veto etmez-edemez- ayrıca daha erken tarihlerde de erken seçim yapılabileceğini ve bu 22 temmuz tarihindeki gerekçeyi de gözü açık, at gözlüğü olmayan her TÜRK vatandaşı biliyor