ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Yazılım & Donanım (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=247)
-   -   Lütfen Yardım Edin(En Azından Bir Bakın) (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=63537)

Aragorn561 02-01-2009 04:37 PM

Lütfen Yardım Edin(En Azından Bir Bakın)

arkadaşlar benim kardeşimin bilgisayarında bir problem var bilgisayar ikide bir kapanıyo ben sıcaklıktandır diye düşünüyorum ama emin değilim bilgisayar belli bir süre bırakıldığında(kapalı) açıldıktan sonra 30dk falan açık kalıyo sonra yine kapanıyo bazende daha başlatma tuşuna bastığın anda bile kapanıyo bilgisayar programlarını fazla bilmiyorum çünkü o bilgisayarı pek kullanmıyorum o yüzden ayrıntıya giremiyorum ama siz bi el atsanız bişeyler söyleseniz(bilgisayar yazın formatlanmıştı)

herhangi bir bilgi istiyosanız siz sorun bende biliyosam cevaplarım(şimdiden ALLAH razı olsun)

[KAPLAN] 04-04-2009 01:51 AM

Cevap : lütfen yardım edin(en azından bir bakın)

Sorunun öncelikle yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğunu anlamamız gerekiyor. Zira bu tür bir soruna birçok şey neden olabilir. Bunu anlayabilmek için bilgisayarınızı güvenli kipte başlatıp kapanma sorununun orada gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini test edebilirsiniz.

Aragorn561 04-04-2009 07:50 AM

valla mesajı yazalı bayağı oldu ama teşekkürler ve bu güvenli k,p nasıl açılıyo ?

teşekkürler

antilogos 04-08-2009 11:12 PM

merhaba arkadaşlar,yeni konu açmaktansa,bu sorunumu burada paylaşmayı yeğledim...
geçen gün,bir program dvd'si aldım...
yazıldığı program dolayısıyla sanırım, dvd ram bu cd'yi okuyamıyor...
bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
sorun Udf ile ilgili deniyor bakmış oluğum sayfalarda...
bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

teşekkür ederim...

[KAPLAN] 04-08-2009 11:23 PM

Alıntı:

AvatarAang561 tafarından gönderildi (Mesaj 269378)
valla mesajı yazalı bayağı oldu ama teşekkürler ve bu güvenli k,p nasıl açılıyo ?

teşekkürler

Bilgisayar açılırken F8'ye basmanız yeterli olacaktır. (Windows dolum ibaresi belirmeden önce)

Alıntı:

antilogos tafarından gönderildi (Mesaj 270653)
merhaba arkadaşlar,yeni konu açmaktansa,bu sorunumu burada paylaşmayı yeğledim...
geçen gün,bir program dvd'si aldım...
yazıldığı program dolayısıyla sanırım, dvd ram bu cd'yi okuyamıyor...
bu konuda yardımcı olabilecek var mı?
sorun Udf ile ilgili deniyor bakmış oluğum sayfalarda...
bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

teşekkür ederim...

Merhaba,

Dvd boş mu görünüyor, dvd okuyucunuz tepki mi vermiyor yoksa bir hata mı alıyorsunuz ? Son olarak vista mı kullanıyorsunuz ?

Ekleme:

Eğer sorunun UDF kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız alttaki bağlantıda yer alan programı bilgisayarınıza kurunuz.
Roxio Software Updates

Aragorn561 04-09-2009 02:39 PM

Cevap : Lütfen Yardım Edin(En Azından Bir Bakın)

kaplan abi çok teşekkürler konu değişti ama kapatırsan sevinirim