ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Protesto Ediyorum !... (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Türbana Karşı Olanları Proteto Ediorum (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=43005)

djdem 04-02-2008 10:54 AM

Türbana Karşı Olanları Proteto Ediorum

MÜSLÜMAN Bİ HALK OLARAK TÜRBANA KARŞI OLMALARINI ANLAMIORUM,BİZ NASIL KİŞİLERİN NE GİYDİKLERİNE KARIŞMIOSAK ONLARINDA TÜRBANA KARIŞMAYA HAKKI YOK. ZATEN TÜRBAN BENİM GÖRÜŞLERİMİ ENGELLEMİYOR. Kİ DÜŞÜNCELERİM NE OLURSA OLSUN BENDE BU ÜLKENİN Bİ VATANDAŞIYIM VE HAKLARIMI ENGELLEMEYE KİMSENİN HAKKI YOK.!

BEN KAPALI BİRİSİ DEĞİLİM AMA TÜRBANADA KARŞI DEĞİLİM. ZATEN HALK İÇİNDEDE BÖYLE Bİ AYRIM YOK. KİMİLERİ ŞERAATÇİ Bİ SİMGE OLARAK GÖRSEDE TÜRBANI SADECE MÜSLÜMANLIĞIN GEREKTİRDİĞİ BİŞEY.

sameg 04-02-2008 10:58 AM

Cevap : türbana karşı olanları proteto ediorum

eeth bu konuda katılıorum sana müslümanlıın qerektirdii simqe ama bnce uzatmaya qereq yoq eqer türbanla biyere qirmek yasaksa sizde biseylerden wazgeçeceksiniz dedeiklerm ynlıs anlasılmasın sakın...

sudenaz 04-02-2008 11:01 AM

paylaşım için tşkler çok anlamlı ve her sözüne katılıyorum...

fatmanur 04-02-2008 11:07 AM

tşkler didemcim bende anlam veremiyorum nasıl üniversitede bikini selbestse ,türbanda selbest olmalı:D özgürlükten eşitlikten bahsediyorlar birde kalkıp ülke insanları arasında ayrımcılık yapıyorlar, bu nasıl adalet

zhr_4943 04-02-2008 07:28 PM

pylşm için tşk....

Gözyaşı 04-03-2008 09:52 AM

Cevap : Türbana Karşı Olanları Proteto Ediorum

Bende deniz baykalı protesto ediyorum başörtüsüne takmış kafayı nasıl bir parti başkanı yapmışlar şaşırıyorum üzücü bir oloy heşeyde ortaya çıkıyor bari başörtüsünde çıkma dini inanç isteyen takar isteyen takmaz herkez birşeyleri kabül ederken o uzatıyor

su perisi 04-03-2008 10:17 AM

Alıntı:

fatmanur tafarından gönderildi (Mesaj 195726)
tşkler didemcim bende anlam veremiyorum nasıl üniversitede bikini selbestse ,türbanda selbest olmalı:D özgürlükten eşitlikten bahsediyorlar birde kalkıp ülke insanları arasında ayrımcılık yapıyorlar, bu nasıl adalet

Üniversitelerde bikinimi giyiliyor Fatmanur hanımefendi????????? Senelerce Üniversitede okudum ama ben göremedim, sizinde nerede gördüğünüzü şahsen merak ediyor ve bu sözlerinizle ben sizi kınıyor ve protesto ediyorum. Akılcı düşünüp akılcı şeyler yazmakta fayda var öyle değil mi???

(ayrıca yazılarda 2 puntodan büyük kullanmak form kurallarına aykırıdır.. Saygılar)

djdem 04-03-2008 03:43 PM

ya zaten farmanur giyilmesi yasak değil demek istedi sanırım siz yanlış anladız belki ifadesinde bi hatası olmuş olabilir

fbligirl 04-03-2008 03:49 PM

ya sözde laik br ülkede yaşıyorz herkes brbrni eleştiryo kapalı dye mellet eğtmnden gerş kalıo ama kendni elştren hç yok nolck sonmz blmiorm

su perisi 04-03-2008 03:50 PM

Yalnız dikkatinizi çekerim, Fatmanur yazılarında çok dik ve suçlayıcı konuşuyor sevgili Djdem, Ülkemizde bence kimse Başörtüsüne karşı değil fakat bu tarz konuşmalar yapılınca insan ister istemez yorum yapmak zorunda kalıyor ve işte o zamanda yazan yada konuşana Başörtüsüne karşı deniliyor.....İşte bu çok yanlış. Fatmanur sanki siteye içindeki kurtları dökmeye gelmiş tarzda konuşuyor, Fatmanurun yazılarını okuyanlar anlar zaten. Saygılar Djdem....

djdem 04-03-2008 03:54 PM

ya sizi kızdırcak bişi sölediğimsem kusura bakmayın ama fatmanur arkadaşımızında kötü niyetle söylediğini sanmıorum sadece bu söylemek istemiştim

jasmine 04-03-2008 03:59 PM

çok haklısın su perisi kimse türban'a karşı değil fakat anayasamızda yasaksa bu kurallara uymak zorundayız ben herkesi sakinliğe davet ediyorum ve bu sözlerimin yanlış anlaşılmasını istemiyorum...

fatmanur 04-03-2008 09:01 PM

Alıntı:

su perisi tafarından gönderildi (Mesaj 196119)
Yalnız dikkatinizi çekerim, Fatmanur yazılarında çok dik ve suçlayıcı konuşuyor sevgili Djdem, Ülkemizde bence kimse Başörtüsüne karşı değil fakat bu tarz konuşmalar yapılınca insan ister istemez yorum yapmak zorunda kalıyor ve işte o zamanda yazan yada konuşana Başörtüsüne karşı deniliyor.....İşte bu çok yanlış. Fatmanur sanki siteye içindeki kurtları dökmeye gelmiş tarzda konuşuyor, Fatmanurun yazılarını okuyanlar anlar zaten. Saygılar Djdem....

hayır sadece benm yorumum bu.. ben sizin yorumlarınızı saygıyla karşılıyorsam sizde benimkini karşılayın lütfen sadece benm içimden gelenler bunlar ... peki kimse türbana karşı değilse neden bu kadar sorun çıkıyor neden bir türlü kabul edilmiyor

sudenaz 04-03-2008 09:05 PM

fatmanurunda su perisininde içinde kötü bir niyet olarak sölediğini düşünmüyorum ben sadece yanlış anlaşılması sonucunda böyle olduğunu düşünüyorum ikinizede hak veriyorum ama benimde zoruma giden amerika bir islam ülkesi olmamasına rağmen başörtüsü serbestken türkiyede sözde islam ülkesi ama başöretü yasak ben bunu kendime yediremiyorum bunun nedenini bana açıklarmısınız?

fatmanur 04-03-2008 09:09 PM

Alıntı:

sudenaz tafarından gönderildi (Mesaj 196248)
fatmanurunda su perisininde içinde kötü bir niyet olarak sölediğini düşünmüyorum ben sadece yanlış anlaşılması sonucunda böyle olduğunu düşünüyorum ikinizede hak veriyorum ama benimde zoruma giden amerika bir islam ülkesi olmamasına rağmen başörtüsü serbestken türkiyede sözde islam ülkesi ama başöretü yasak ben bunu kendime yediremiyorum bunun nedenini bana açıklarmısınız?

evet aynen canım sonuna kadar katılıyorum. tabi herkesin görüşü kendisine saygılarımı sunarım