ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Üyelerimizle Röportajlar (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=462)
-   -   Black_R-O-S-E İle Röportajımız (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=30911)

mate 11-10-2007 10:49 PM

Black_R-O-S-E İle Röportajımız

Sinsice Soru: Black_R-O-S-E gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

black_R-O-S-E tan Cevap : tabiki paylaşırım adım büşra

Sinsice Soru: Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

black_R-O-S-E tan Cevap : aslında kuşadasılıyım ama kayseride oturuyorum

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

black_R-O-S-E tan Cevap : hmm şu an lise 1'de okuyorum

Sinsice Soru:Yaşınız nedir?

black_R-O-S-E tan Cevap : :sm_smile: forumda 14 yazıyor ama 15 e girdim. 15 demek işime geliyor

Sinsice Soru:Dersler nasıl hangi alanı seçmeyi düşünüyorsunuz ?

black_R-O-S-E tan Cevap :dersler şimdiye kadar iiydi aslında ama şuan pek parlak durmuyorlar. eşit ağırlık yada sözel seçmeyi düşünüyorum.

Sinsice Soru:Şu an ki eğitim sisteminden memnun musunuz?

black_R-O-S-E tan Cevap :pek değil herşeyi kolaylaştırdılar ama okumanın pek anlamı kalmadı bence

Sinsice Soru:Peki ileriye yönelik bir meslek belirlediniz mi aklınızda ?

black_R-O-S-E tan Cevap : Evet şu an uluslar arası ilişkiler düşünüyorum ama kararım pazartesi günündeki ingilizce sınavıyla değişebilir ::sm_smile:

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

black_R-O-S-E tan Cevap :Maalesef hayır...

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

black_R-O-S-E tan Cevap : Aslında kulağıma hoş gelen herşeyi dinlerim ama genelde rock ve punk dinliyorum.

Sinsice Soru:Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

black_R-O-S-E tan Cevap : Geçen seneye kadar tekwandoyla uğraşıyordum ama bırakmak zorunda kaldım şu an gitar çalmaya çalışıyorum.

Sinsice Soru: Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

black_R-O-S-E tan Cevap : Çekirdek aile benden küçük bi kardeşim var hatta onu da forumsinsiye üye yaptım.

Sinsice Soru: Kim peki öğrenebilir miyiz?

black_R-O-S-E tan Cevap : [...buroc k... ]

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

black_R-O-S-E tan Cevap : :sm_smile:bakış açım pek belli diil aslında ama beklentilerim çok fazla :sm_wink: aslında herkesin sahip olmak istediği şeyleri istiorum bende. ev araba mutlu olmak ...

Sinsice Soru: Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

black_R-O-S-E tan Cevap :hmm...çok şey var ama en çok yapmak istediğim şey kendime ve aileme güzel bi gelecek sunmak.

Sinsice Soru: Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

black_R-O-S-E tan Cevap : 7 yaşındayken.

Sinsice Soru: Nickiniz neden black_R-O-S-E?

black_R-O-S-E tan Cevap : black rose yani siyah gül karamsarlık ifade ediyor..bende karamsar bi insan sayılırım yani kendime uygun gördüm :sm_wink:

Sinsice Soru: Genel olarak forumumuzdaki üyeler hakkında düşünceleriniz neler ? En sevdiğiniz üyeler kimler?

black_R-O-S-E tan Cevap : Forumsinsiyi gerçekten çok seviorum ilkgöz ağrım gibi bişey daha önce hiç bir sitede bu kadar uzun süre kalmamıştım..üyelerse çok ii insanlar..samimi içten ve saygınlar ..en sevdiiim üyeler..hmm hepsi desem :sm_wink:

Sinsice Soru: Forumumuzun daha güzel olması için üyelerimizin önerilerine her zaman ihtiyacımız var, Şu an var mı aklında şöyle olsa iyi olur dediğin fikirler?

black_R-O-S-E tan Cevap : Hayır forumsinsi şuan bence mükemmel bi site.

Bu harika röportaj için black_R-O-S-E arkadaşımıza çok teşekkür ederiz...

Gözyaşı 11-10-2007 10:57 PM

Cevap : Black_R-O-S-E İle Röportajımız

Büşra gitar çalmayı öğrendiğinde banada öğret bende yakında gitar alacağım rock müzik dinliyorsun benim gibi seni tanıyamadım ama adını öğrendik matenin sayesinde bu güzel ropörtaj için ikinizede teşekkürler gitar çalmayı öğrenmeni gerçekten isterim seni tanımak güzeldi

[KAPLAN] 11-10-2007 11:05 PM

Genç bir arkadaşımızı daha bu hoş söyleşiyle birlikte tanıma fırsatı bulduk. Sizleri yakından tanımak gerçekten bizleri mutlu ediyor. Her iki arkadaşımı da, ailemize ayırdıkları zaman ve ortaya çıkarmış olduklar bu sıcak röportajdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim...

are-x 11-10-2007 11:42 PM

büşra sen tekvandoylamı ilgileniyodun biz niye bilmiyoz

angelesdream 11-10-2007 11:54 PM

bu güzel ve samimi röportaj için iki arkadaşımızada teşekkür ediyorum.Bu röportajların devamını diliyorum.

İSİMSİZ KARANLIK 11-11-2007 12:45 AM

Güzel bir röportaj arkadaşlar, her ikinizi de teşekkürler...

bukettt 11-11-2007 01:12 AM

güzl bi röportaj olmş teşekkürler mate ve büşracm

puslu 11-11-2007 01:11 PM

Seni yakından Tanımak güzel sevgili Black_R-O-S-E. Bu Güzel Söyleşi İçin İkinizede Teşekkürler Arkadaşlar.

Ergenekon 11-11-2007 01:15 PM

Black_R-O-S-E röportaj için teşekkürler...

m_r_b 11-11-2007 01:34 PM

zaten ben tanıodum seni büşra:sm_biggrin: olsun ama çok güzel bir röportaş olmuş ellerinize sağlık

virüs 11-11-2007 08:20 PM

Seni tanıdığıma memnun oldum Black_R-O-S-E, bu güzel röportaj için ikinize de teşekkürler.

_SiYaH_ 11-12-2007 12:20 AM

hakkında herşeyi bilsemde gerçekten çok gzl bi röportaj emeğinize sağlık ... teşekkürler ...

RaHaTSiZ 11-12-2007 11:35 AM

~~ Hmmm...Bir arkadaşımız/kardeşimizi daha tanıma fırsatı bulduk, rock müzik dinlemene sevindim :) Herhangi bir sorun olduğunda yardımcı olabilirim müzik konusunda :) İkinizede teşekkürler bu güzel söyleşi için. ~~

Şengül Şirin 11-12-2007 04:43 PM

güzel bir röportaj olmuş.teşekkürler.

pesimistt 11-12-2007 05:05 PM

qerçktn çok qüzeL oLmuş..
seni yakndan tnımak qüzeLdi büşra :))