ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Anketler (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=583)
-   -   Bayanların Küfretmesini Nasıl Karşılıyorsunuz? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=31144)

JOKER 11-14-2007 06:43 PM

Bayanların Küfretmesini Nasıl Karşılıyorsunuz?

Bayanların küfretmesini Nasıl karşılıyorsunuz?

Mesajla belirtirseniz sevinirim..

gulhan 11-14-2007 07:02 PM

Cevap : Bayanların küfretmesini Nasıl karşılıyorsunuz?

bence hiç yakışmıyor bı bayana küfür etmek ama bı o kadar erkeklerede yakışmıyo

okaliptus 11-14-2007 08:15 PM

bayanlara karsı küfür kullanılmasının daha kötü oldugunu dusunuyorum ben

bununla ilgili de anket yapmaya ne dersiniz ?????

m_r_b 11-14-2007 08:23 PM

aslında küfür kimseye yakışmıo.kadın erkek die ayırmamak lazım bana kalırsa

yosun_26 11-14-2007 11:28 PM

küfür hiç kimseye yakışmıyo erkeklerede bayanlarada bence küfür acizlik belirtisidir kişi bi olayla yada kişiyle başa çıkamıyorsa hemen küfürde buluyor çareyi hiçbi şekilde çare olmamasına rağmen. küfür sadece insanı küçültür değerini azaltır bence...

JOKER 11-15-2007 12:54 AM

Alıntı:

yosun_26 tafarından gönderildi (Mesaj 157960)
küfür hiç kimseye yakışmıyo erkeklerede bayanlarada bence küfür acizlik belirtisidir kişi bi olayla yada kişiyle başa çıkamıyorsa hemen küfürde buluyor çareyi hiçbi şekilde çare olmamasına rağmen. küfür sadece insanı küçültür değerini azaltır bence...

tamamen katılıyorum...

ama türkiye gerçeğide var tabi erkeklerin %90 dan fazlası küfür eden bir toplumdayız
kızlar ise oranlarsak çok çok az bir yer tutuyo ....

gönül isterki kimse etmesin .....

Gözyaşı 11-15-2007 08:17 PM

Cevap : Bayanların Küfretmesini Nasıl Karşılıyorsunuz?

Bazen zorla ettiriyorlar ben hoş karşılıyorum bayanlarda edebilir insanlık hali ayırımı olur bunun ilk defa duyuyorum

angelesdream 11-16-2007 12:04 PM

Normal bir şekilde hiçkimse küfürden ve küfür edenlerden hoşlanmadığını söylüyor fakat; küçücük çocuğuna çoğu ebeveyn kalkıpta küfür etmeyi öğretiyor birde bunu çok büyük bir mağrifetmiş gibi gösteriyor.sonrada ne:biz küfür sevmeyiz! çok çelişkili bence!küfür ve benzer şeyler gerçekten bir insana hiç yakışmıyor ve o kişiyide alçaltıyor diye düşünüyorum.yani bunun kadın erkek ayrımı olamaz.anket sorusuna bakarsanız bile şöyle bir sonuç çıkıyor: küfür etmek erkeklere göre o kadar olağan ve normal bir hale gelmiş de sanki bayanların edip etmemesini nasıl karşılıyorsunuz diye soruluyor?:Green_Colorz_PDT_50berbat!

anket için teşekkürler.

Guiltyy 11-16-2007 12:15 PM

Çok güzel bir açıklama olmuş angelesdream küfür gerçek insana yakışmaz bayan-erkek farketmez.

tatia27 11-24-2007 08:53 AM

ben ne bir bayana ne bir erkege yakıştıramıyorum ama şu anketin açılması bile olagan olmayan bi durum oldugunun göstergesi...sanki toplumumuzda erkek eder gibi bi tutum var...bnen bi erkek küfrettiginde ,onu çok aciz buluyorum ve ne yaparsa yapsın yüceltemiyorum ...bence küfredenler kendine ve çevresine saygısını yitirmiş insanlar

delishhhh 02-24-2010 04:04 PM

artık toplumumuzda küfür sempatik gösterilmeye başlandı ne yazıkki filmlerde bile ne kadar küfür edilirse gişe hasılatının o kadar artacağı düşüncesinddeler...

peri 02-24-2010 10:53 PM

arkadaşlar elbete ne hanıma nede beye yakışmıyo ama egri oturup dogruda konuşmak lasım hiçmi küfretmiyorus ya mekmiyis biz ben şefaf birıyım ve dogru konuşmaktan yanayım ewet çok kibar yumuşak biri olmama ramaen benimde çileden çıktıgım zamanlar oluyo ve bu anlarda en azından geri zekalı dedıgım zamanda çoktur :biggrin:

Aragorn561 02-25-2010 04:48 PM

valla her hali ile yakıştıramam ama insanız sonuçta çıkmıyo değil

ama çok abartılı değilse ki erkeklerin söledikleri gibi değilse elbette insancıl bakabilirim ama bi erkek gibi sölerse hiç yakıştıramam

alper1482 03-01-2010 08:00 PM

Daha biraz önce eve gelirken bagıra cagıra cok sinirlensem dahi agzıma almıcagım küfürlerle yanımdan gecen bi kız grubu gördüm..Acıkcası o kadar rahatsız oldumki.Her ne kadar istemesekte durum boyle.cok gerkemedikce kimse etmemeliDDDarlanmis.

peri 03-09-2010 06:49 AM

ya arkadaşlar küfrun kadını erkeği olmas her ikisinede yakışmıyo benim çalıştıgım ofis okula çok yakın ve okulun dışında park var ben zaman oluyokı cama çıkamıyorum
nıye kısların ve erkeklerin inanılmas igreç laçkalaşmış kufurlerinden
migdem bulanıyo nıye kıslarda erkekler gibi kufrediyo ha benım demek ıstedıgım buda egıtımden geçıyo okuyolar ama kalıplaşmış bılgılerı alıyolar ne terbıye ne buyugune saygı ne anne nede babayı bılıyolar
benım yukarda bahsetıgım kendı iç'vijdanımı ortaya koymaktı küfretmıyormuyus hepımıs ak pakmıyıs haşa bız ınsanıs ama kufur hıçbır ınsan ogluna yakışmıyo
ha belkı bısler abartıya kaçmadan nekadar kötu oldugunu bıldıgımısden bunu sureklı yapmıyorus ama yapanlarda çok bunu dıyeyım hemde çok fazla :bomibom3: