ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Geyik Odası (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Hikaye Yazalım ! (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=1771)

[KAPLAN] 08-11-2006 01:57 PM

Hikaye Yazalım !

Basit bir oyun... Herkez kendinden önceki üyenin yazıp bitirdiği yerden devam edecek... ve herkez en fazla dört cümle yazacak... Ben başlıyorum... Hdi bakalım...

Saat gece yarısını vurduğunda Cihan hala dışarda ve yalnızdı. Hayattan sıkılmış bir şekilde bir sağ bir sol geziniyordu...

Cihan 08-14-2006 02:24 AM

...acıktığına karar verdi ve bir çorbacıya girdi. Çorbasına başlamışken içeri giren adamı sadece göz ucuyla görmüştü. Henüz o adamın kendisin sıkıcı hayatına son verecek kişi olduğunu bilmi-yordu...henüz..

tatia27 09-05-2006 01:01 AM

Adam Kendisinin Oturdugu Masaya Yakin Bi Yere Oturdu.garsonu çagirdi Ve Bi çorba Söledi Kendisine.sonra Kaçamak Bkişlarla çorbalarini Içmeye Koyuldular.cihan çorbayi Yarim Birakip Lokantayi Terk Etti.

90burcu 09-05-2006 01:08 AM

cihan arabasına doğru ilerlerken arkasından bi ses ona bakar mısın dedi.aman tanrım bu ses o olamazdı.cihan heyecanla arkasına döndü ve baktı ki ilk aşkı yıllar sonra karşısında.cihan ne diceğini ne yapacağını şaşırdı uzun süre ilk aşkına bakakaldı

[KAPLAN] 09-05-2006 02:09 AM

Eskisinden daha güzel olduğunu farkettiği sevgilisi ona yavaş adımlarla yaklaşıyordu... cihan'ın heyecandan nefesi kurumuştu ki, o anda sağanak yapmur başladı : )

tatia27 09-05-2006 11:16 AM

saganak yagmurun altında farkında olmadan birbirlerine dogru ilerlemeye başladılar ve cihan sadece sen diyebildi....

stubborn 09-05-2006 07:08 PM

ikisi de bu karşılaşmaya hem sevinmiş hem de şaşırmışlardı.

tatia27 09-05-2006 11:07 PM

ama bir birlerine ne söleyeceklerini bilmiyolardı tek bildikleri şey birbirlerini hala deli gibi sevdikleriydi.....

90burcu 09-05-2006 11:47 PM

yağmurun altında iice ıslanmışlardı. bi müddet daha birbirlerine bakakaldılar soonra kendilerine geldiler.cihan hemen söze atılır ve kahve içmek için evine çağırır.ilk aşkı hemen kabul etti nasıl kabul etmesin ki ilk aşkı yıllar sonra karşıısndaydı.eve giderler.cihan yağmur altında ıslanan kıyafetlerini deiştirdikten sonra ilk aşkına kızkardeşinin kıyafetlerinden verir.ve bundan sonra koyu bi sohbet başlar.cihanın evi boğaz manzaralı idi.boğaza karşı kahvelerini yudumlarlarken cihan hemen eski günleri hatırlaıp ağlamaya başlar...

tatia27 09-06-2006 10:02 PM

tabi kızda bu duygusallıktan etkilenmiştir şöyle bi baktıklarında geriye ayrılmalarında hiçbir şeyin kendilerinden kaynaklanmadıklarını görürler . birbirleri neden biz ayrıyızki der gibi bakarlar.cihan aslının ellerini tutar var tüm cesaretini toplayarak YENİDEN... der

90burcu 09-07-2006 12:22 AM

yeniden birlikte olmalıyız.çünkü birbirmizi hala ilk günkü gibi sevioruz der.ama kız bu teklifi nazikçe reddeder.cihan neden ama die sorar ve kız anlatmaya başlar başından geçenleri.evlenmiştir ve de 3 yaşında bi tane erkek çocuğu vrdı.kocası ona kötü davrandığı için boşanmıştır.bunlar kızda derin yaralar açmıştır ve bi daha erkeklere güvenemicektir.ortam iice duygusal olmuştur.sonra saatin çabuk geçtiğini anlmışlardır ve kız eve gitmeliyim die ayaklnır.cihan bugün burda kalır mısın der ve kızda kalmayı kabul eder.cihan ona kızkardeşinin odasını verir.yatıp uyurlar.sabah erkenden kalkan cihan İLK AŞKIna sevgiyle hzırlanmış muhteşem bi kahvaltı hazırlar.

[KAPLAN] 09-07-2006 12:27 AM

kahvaltıyı beğenmeyen aslı, evi terkeder... buna sinirlenen cihan babasından kalma tüfeği alıp peşine düşer...

mehlika sultan 09-07-2006 11:45 AM

Aslı korkmuştur cihana yalvarıp yakarsada cihanın gözleri hiçbir şeyi görmüyordur cihan şöyle der: zten teklifimide kabul etmedin şimdi bide kahvaltıyı beğenmion 4 yıl öncede hayatımı mahfedip beni kanlı yaşlarla brakıp
gitmiştin.......

tatia27 09-07-2006 02:23 PM

Benim Yaşamak Için Bi Sebebim Yok Kim Için Mücadele Vericem Kimi Bekleyecem . Sen Hayatiminin Noktasiydin Benim Belki Teklifimi Kabul Ederek Bi Virgül Atip Başlayacaktik Yeniden Ama Sen Ardinda Soru Işaretleri Birakarak Tekrar Kaçmak Istiyosun

mehlika sultan 09-07-2006 09:21 PM

Ama bu sefer buna izin vermiycem yine kaçamazsın.ya benim olursun yada toprağın.kararı sen ver dedi cihan.aslı ne yapcağını şaşırmış durumdaydı cihana döndü ve tüfeği kalbine doğru tuttu ben senin kalbinden vurudm sende beni vur şimdi diye bağırdı