ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Romantik Hikayeler (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=458)
-   -   Yıldız Bahçesi (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=25868)

bukettt 08-31-2007 05:29 PM

Yıldız Bahçesi

Farkında olmadan bir yıldız bahçesine girdim. Yüzlerce yıldız düşmüş yeryüzüne. Her insanın bir yıldızı vardır ya. ‘’işte’’ diyorsun. ‘’ben buradayım’’. Yüzlerce yıldız düşmüş yeryüzüne. ‘’ben buradayım’’ diyorsun. Öyle doğalsın. Öyle ışıltılı ki. Dönüyorsun. Başımı döndürüyorsun. Bütün yıldızlar dönüyor. Hepsi mi? Bunlarda dönmek mi? Hadi canım. Senin yanında? Sen dönüyorsun. Başım dönüyor. Yüzlerce yıldız düşmüş yeryüzüne. Yıldızım sensin.

Ben durmaksızın sana bakıyorum. Sen arada bakmasan da bana. Dönüyorsun. Gözlerin çocuk. Öylesine kendi halinde. Her şeyden haberin var. Oysa habersiz gibisin. Gözlerin çocuk. Takıp beni çocukluğumun peşine, çocuk olmayan yönümü yeniyorsun. Takıyorsun beni çocukluğumun peşine, beni gözlerine götürüyorsun.

Çocuksun. Baştan aşağı heyecanlı. Heyecanlar sunuyorsun herkeslere. En güzel heyecanı yaşatıyorsun. Sen başlı başına bir heyecansın. Çocuksun. Mutlusun. Hiçbir mutluluk yakışmaz hiçbir çocuğun gözlerine bu kadar, sen tebessüm edince. Çocuksun. Şarkılar söylüyorsun. Hiçbir şarkı yakışmaz hiçbir çocuğun dudaklarına bu kadar, sen sözü alınca. Mutlusun. Şarkı söylüyorsun. Bir tıngırtı yankılanıyor kulaklarımda:

‘’Nar tanesi, tanesi de
Sevdiğim bir tanesi
Şu güzeller içinde
Sevdiğim bir tanesi’’

Gözlerin denizler kadar derin. Beni alıp kendine götürüyorsun. Dönüyorsun. Başım dönüyor. Yosun kokusu soluyorum gözlerinde. Renkli, pullu balıklar… Aman tanrım! Böylesini görmemiştim daha önce. Teninde tuzun en yoğun hali. Kulaçlarımı tenine doluyorum. Balık gibi kayıyorsun. Denizi seviyorum gözlerinde.

Sen dönüyorsun. Arada kayboluyor gözlerin. Gözlerim seni arıyor. Sen dönüyorsun. Şimdi gözlerini görüyorum. Gözlerin bir yağmur. Yağıyorsun. Her yağmura kanmam aslında. İşte benim havam. Benim havamdan yağıyorsun. Belki sıcak, belki ılık. Öyle ki düşmüyorsun üstüme. Ah bir düşsen üzerime. Ah bir düşsen... Bir düşsen... Düşsen... Dışarıda yağmur yağıyor. Senin gibi değil.

Sen dönüyorsun. Arada kayboluyorsun. Gözlerim seni arıyor. İşte yine buradasın. Sen beni görmüyorsun. Bile bile kaçırıyorsun bakışlarını. Bunu yaparken olağanüstüsün. Gözlerini arıyorum. Bulduğum zamanlarda anlamlıyım. Aksi halde anlamsızım.

Sen dönüyorsun. Durmaksızın. Gözlerini görüyorum. Seni görüyorum gözlerinde. Bildiğim her şey sensin. Duyduğum her şey sensin. Özlediğim sensin bu gece. Baktığım her şey sensin. Dokunduğum sensin. Öptüğüm her şey sensin bu gece. Ama, yaşamak istiyorum seni. Bu gece için mümkün değil. Unutmak istiyorum seni. Bu gece için mümkün değil. Bir bıçak atıyorsun yüreğime. Anlamlı bir iz bırakıyorsun bu gece. Yoksa nasıl kabul edeceğim varolduğunu...

Ergenekon 08-31-2007 05:31 PM

çok çok çok güzel, teşekkürler...

_SiYaH_ 08-31-2007 05:33 PM

gerçekten çok gzl .. paylaşım için tşklr..

mate 08-31-2007 05:35 PM

Sen dönüyorsun. Arada kayboluyor gözlerin. Gözlerim seni arıyor. Sen dönüyorsun. Şimdi gözlerini görüyorum. Gözlerin bir yağmur. Yağıyorsun. Her yağmura kanmam aslında. İşte benim havam. Benim havamdan yağıyorsun. Belki sıcak, belki ılık. Öyle ki düşmüyorsun üstüme. Ah bir düşsen üzerime. Ah bir düşsen... Bir düşsen... Düşsen... Dışarıda yağmur yağıyor. Senin gibi değil.

. Ama, yaşamak istiyorum seni. Bu gece için mümkün değil. Unutmak istiyorum seni. Bu gece için mümkün değil. Bir bıçak atıyorsun yüreğime. Anlamlı bir iz bırakıyorsun bu gece. Yoksa nasıl kabul edeceğim varolduğunu..

çok güzeldi buketcim çok ama çok teşekkürlerrr

bukettt 08-31-2007 05:39 PM

ben teşekkür ederim güzel yorumlarınız için