ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Güzel Evim (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=612)
-   -   UYGUN FİYATA WEB SİTESİ (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=1094666)

ahmetdevran 09-18-2017 01:03 PM

UYGUN FİYATA WEB SİTESİ

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere nasıl
ne sahip olacağınızla alakalı bir yazı yazıyorum. Kurumsallaşmanın ve ihtiyaçların artması sonucunda artık herkes bir web sitesine ihtiyaç duyuyor. Kimisi kendi yazılarımı yayınlamak istiyorum diyor, kimisi kendi forum sitem olsun diyor. Böyle oluncada web tasarımcısı aramak için kollar sıvanıyor. Bunun yanında yeni logo tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımlar derken fiyatlarda artıyor. Bu yüzden sizlere uygun fiyata web sitesi sahibi olmak için bir adres önereceğim.

Logo tasarım,kurumsal kimlik tasarımları,broşür tasarımı ve benzeri tasarımlara ihtiyaç duyuyorsanız tam size göre ve işini profesyonellikle yapan bir adres bırakıyorum. www.cengizararat.com.
Bu arkadaşımız işini sağlam yapmakla beraber sizlere gerçekten soft tasarımlar sunuyor.

Bildiğiniz gibi artık karma karışık içeriğe sahip olan siteler değil de biraz daha soft tasarımlara sahip olan web siteleri ve logolar ilgi çekip müşteri aklında kalıyor. Bu arkadaşımızda işte burada devreye giriyor. Sizlere şiddetle tavsiye ettiğim bu web tasarımcısı olan arkadaş gerçekten size ilaç olacak durumda sizlere tavsiye ediyorum ve tasarımlarınızı yaptırdıktan sonra buradan benimle paylaşmanızı bekliyorum.

İşinizi yeni kuruysanız ve dışardan freelancer'a ihtiyaç duyuyorsanız da bu arkadaş tam sizin için. Size bu konuda da yardımcı olabilir.Birçok kurumdan sertifikalara sahip olan bu web tasarımcısı olan arkadaşımız sizlere her konuda yardımcı olabilecek durumda. Aynı zamanda hala eğitimine devam eden cengiz ararat google,adobe unicertificate gibi kurumlardan e-ticaret,web tasarım gibi konular üzerine sertifikalara sahip. Gün geçtikçe kendisine yeni şeyler katan web tasarımcı cengiz ararat aynı zamanda gençblogger.com, gençgrafiker.com, gencyazi.com gibi adreslerde editör olarak yazılarını ve tasarımlarını yayınlamakta.

Birçok kurum ve kuruluşlarda çalışan web tasarımcı kardeşimizi size anlatmamızın sebebi sizi gerçekten çalışmalarıyla mest edebilmesi ve sizin istediğiniz doğrultuda çalışıp size özel özgün tasarımlar çıkarmaktadır.

Şu anda aklında benim logo,web sitesi,broşür,kurumsal kimlik vb gibi şeylere ihtiyacım var diyen arkadaşları kesinlikle cengizararat.com adresine yönlendirmek istiyorum. Gerçekten pişman olmayacağınız işler sonrasında bu yazımın ne denli doğru olduğunu anlayacaksınız.

O halde sizde hemen web tasarımcı olan arkadaşımızın sitesini incelemeye koyulun. Zaten şuan ki mevcut sitesinde hazır olarak yayınladığı çalışmaları mevcut. Aklınızda bulunan soru işaretleri varsa da bunları gidermek için siteye gidip logo,broşür çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Hatta kendisiyle iletişime geçebilir ve çalışmalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Siz en iyisine layık olduğunuz için size özel olarak kaleme aldığım bu yazımı sonlandırıyorum.

Umarım az da olsa işlerinizde size yardımcı olur ve ihtiyaçlarınızı giderebilecek bir yazı yazmışımdır. Vakit ayırıp yazımı okuduğunuz için teşekkürlerimiz sunar, başka bir konu hakkında merak ettiğiniz birşey varsa yorum kısmında bunu belirtmenizi istiyorum. Sizlerden gelen yorumları okuyup ona göre yazılarımı yazabilirim. Sağlıcakla kalın!

nomerci 01-11-2018 02:42 PM

Cevap : UYGUN FİYATA WEB SİTESİ

gzel bir tasarm olmu