ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Ayın Üyesi (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=136)
-   -   Temmuz ve Ağustos Aylarının En Başarılı Üyeleri: " Esmer_yar, Gözyaşı ve Sudenaz " / 2008 (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=55764)

[KAPLAN] 09-01-2008 01:19 PM

Temmuz ve Ağustos Aylarının En Başarılı Üyeleri: " Esmer_yar, Gözyaşı ve Sudenaz " / 2008

Özellikle son iki ayın değerlendirmesini yaptığımızda bazı arkadaşlarımızın oldukça fedakar çalışmalarda bulunduğunu gördük. İslam bölümümüzü daha güzel daha faydalı hale getirme düşüncesiyle değerli zamanlarından feragat eden Sevgili Esmer_yar ve Sevgili Sudenaz, kısa bir süre zarfında bu düşüncelerini hakkıyla gerçekleştirdi diyebilirim. Sevgili Gözyaşı da yapmış olduğu güzel ve ilginç çalışmalarla bu ailenin önemli bir ferdi olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Böylece bu üç değerli arkadaşımız son iki ayın en başarılı üyeleri seçildiler.

Son olarak eklemek istediğim, ailemizde vakit geçiren, yorumlarıyla, paylaşımlarıyla katkıda bulunan tüm arkadaşlarımızın bu ailede önemli bir yeri olduğudur. Şüphesiz sizlerle bir aile olduk ve sizler sayesinde yayın hayatımızı sürdürmekteyiz. Bu güzel desteğiniz son bulmadıkça da bu ailenin dağılmaması için bize düşen ne olursa yapmaya devam edeceğiz.

...Arkadaşlarımızı tebrik etmeyi ihmal etmeyelim lütfen...

meLankoLik_asaLet 09-01-2008 01:25 PM

Cevap : Temmuz ve Ağustos Aylarının En Başarılı Üyeleri: " Esmer_yar, Gözyaşı ve Sudenaz " / 2008

tşkler sevgili kaplan inanın ne sölicemi bilmiorm..umarım foruma azda olsa katkım oluyodr.. gözyaşı abimi ve sudenaz kardeşimi kutluorm.. tekrar tşkler..

sudenaz 09-01-2008 01:27 PM

Cevap : Temmuz ve Ağustos Aylarının En Başarılı Üyeleri: " Esmer_yar, Gözyaşı ve Sudenaz " / 2008

İnanın ne diyeceğimi bilmiyorum çünkü ilk defa başıma geliyor=)çok teşekkür ederim sevgili KAPLAN allah razı olsun ...
bu sitedeki seviye ve kalite düşmediği müddetçe ki böyle bişey olcağına ihtimal bile veremiyorum bende burda olmaya devam edicem tekrar teşekkür ederim...
ayrıca GÖZYAŞI ve ESMER_yarıda burdan tebrik ederim....

Equinox 09-01-2008 01:30 PM

Çok değerli konular açan üç arkadaşımızı da gönülden kutlar paylaşımları için çok teşekkür ederim. özellekle sudenaz kardeşim hem paylaşımları hem emeğe değer vererek yaptığı güzel yorumların için ayrıca teşekkür ederim.

KRDNZ 09-01-2008 01:32 PM

Tebrik ederim arkadaşlar:)

sudenaz 09-01-2008 01:33 PM

güzel yorumun için çok tşk ederim equinox aynı düşünceyide ben sana karşı taşıyorum gerek paylaşımalrın olsun gerekese yorumların tekrardan tşkler....

hayatyolu 09-01-2008 01:35 PM

tebrik edrm =) kesinlkle kaplan beye katılıorumm siz hak ediodnzz hep bizle kalmanz dileğiylee tebrik edrm

sudenaz 09-01-2008 01:38 PM

tşkler hayatyolu inş. herberaber=)

Şengül Şirin 09-01-2008 01:55 PM

Paylaşımlarınızı zevkle takip ediyor okuyorum.hakettiniz arkadaşlar tebrik ediyorum sizleri.

black_R-O-S-E 09-01-2008 02:23 PM

tebrikler arkadaşlar ;) başarılarınızın devamını dilerm

rock_alltime 09-01-2008 02:44 PM

Tebrk ederim arkadaslaarr..Basarılarınızın devamını dilerimmm..(:

kar_tanesi 09-01-2008 03:19 PM

hepinizi tebrik ediyorum açtığınız güzel konular için de teşekkür ediyorum arkadaşlarım.......

sudenaz 09-01-2008 04:32 PM

yorumlarınız ve ilginiz için ben tşk ederim arkadaşlar=)

Gözyaşı 09-01-2008 08:19 PM

Kaplana bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim bizi ayın üyesi olarak gördüğü için ve arkadaşlarımı candan tebrik ederim onlarla birlikte seçildiğim için

gothicc_girll26 09-01-2008 09:04 PM

qerçktn hakketttinz
başarıLarınızın devamını diLerim arkadaşLar... (.