ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Üyelerimizle Röportajlar (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=462)
-   -   Rock_alltime İle Röportajımız (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=54662)

hayko26 08-08-2008 12:10 PM

Rock_alltime İle Röportajımız

Sinsice Soru:qerçek ismini bağışLar mısın değerli fovumumuza

rock_alltime’ca cevap: Tbikii..Nurdan ;)

Sinsice Soru: nereLisiniz yada nerede oturuyorsunuz?

rock_alltime’ca cevap: Kayserili'liyim..Kayseri'de oturuyorum..Açık adres vermiyim :P

Sinsice Soru:şehrinizden bize biraz bahsetmek istermisiniz

rock_alltime’ca cevap: Valla açık konusmak gerekirse ben pek sevmiyorum :D Gezilicek doğru dürüst hiç bir yer yokk..Kendini gelistiren bir sehir ama hala çoğu yer çöplük içinde..Ama yasadığım ortam güzel :)

Sinsice Soru: yorumunuz için teşekkür ederim.. Peki eğitim durumunuz nasıL ve nerede okuyorsunuz

rock_alltime’ca cevap: Ben tsk ederimm..Su anda lise 2.sınıftayım..Geçtim yani..Ehee marifet gibi solemiş oluyum sayısal seçtim :D

Sinsice Soru Kaç yaşındasınız

rock_alltime’ca cevap: 15

Sinsice Soru Medeni durumunuz nedir ?

rock_alltime’ca cevap: 'Şimdilik' bekarım :D

Sinsice Soru Birazcıkta özeLinize girilim özeL hayatınız nasıL? Sevgi aşk qibi şeyLer desem ne dersniz?

rock_alltime’ca cevap: Hmmm :D Sevgi ask dısında bi sevgiyse etrafımda sevdiğim çook insan var..Basta tabiki ailem olmak üzere..Ama ask konuları biraz karman çorman..Hiç girmemek en sağlıklısı :D

Sinsice Soru İş hayatında hiç tecrübeniz var mı varsa bizimle paylaşmak istermisiniz?

rock_alltime’ca cevap: Olmaz mı..Ömrüm eczane de geçiyo..:D Maksat anneme yardım ama cıkk hayat 3 yılda nedense yordu beni :D

Sinsice Soru Hangi müzik tarzını severek dinLersiniz
rock_alltime’ca cevap: Nickmden de anlasılacağı gbi rock ;)

Sinsice Soru örnek isimler verirmisiniz en iyi rockçı? Sizce kim

rock_alltime’ca cevap: Vazgeçilmezimmm tabiki Şebnem Ferah..Onun dısında Duman,Feridun Düzağaç,Özlem Tekin,Kurban,Teneke vs dinliyorumm

Sinsice Soru NeLer yapmaktan hoşLanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor yada çaLdığınız bir müzik aLeti var mı?

rock_alltime’ca cevap: Maleseff..Benim tek ilgi Alanım İki Aile..:D İcommm (İclal Aydın) olsunda nolursa olsun hayatımda :D

Sinsice Soru NasıL bir aiLe yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşiniz var?

rock_alltime’ca cevap: Ailemi çoooook ama çoookkkk seviyorum..Bir tane abim var..İstanbul'da okuyo..Tatillerde ve bi kaç günlüğüne gelebiliyo..O günler de de internet hayatım sona eriyo tbi..:D

Sinsice Soru Hayata bakış açınız ve bekLentiLeriniz neLer bizimle paylqaşırmısınız?

rock_alltime’ca cevap : Hayat çoğu zaman çook sıkıcı ve monoton geliyo..Ama etrafımda olanlara baktıkca aslında bayaa hareketli bir hayatım var..Beklentim ilerde kendi ayaklarımın üstünde durabilmek tbiki..(Halk değimiyle kolumda bir altın bileziğimin bulunması :D (Başta anlamamıştım :D) )
Sinsice Soru hangi takımı tutuyorsunuz neden?

rock_alltime’ca cevap : Tbiki GS ;)

Sinsice Soru fovumumuza takımın hakkında bilgi verirmsiniz?

rock_alltime’ca cevap: Ehee biraz garip olucak ama Arda'dan baska kimin oynadığını bilmiyorum :D Onu da bu Dünya Kupası'nda ogrendim :D Ben sdece GS'lıyım diyebiliyorum :D

Sinsice Soru son olarak fovumda eksik qrduqn bişi ya da fovumdan istediğin bişi var mı fovumu biras eleştirirmsn?

rock_alltime’ca cevap: Açıkçası eksik gördüğüm hiç birşey yok..Gayet sakin ve eğlenceli bir forum..Bu hale gelmesinde emeği geçen herkese sonsuz tskler ;) Ve bu eğlenceli röpörtaj için çok tşk ederim Hakan ;)

Bu güzeL röportaj için değerLi vaktini ayıran rock_alltime adLı üyemize çok teşekkür ederiz..(=

Gözyaşı 08-08-2008 01:18 PM

Cevap : Rock_alltime İle Röportajımız

Nurdan seni tanımak güzeldi çok samimi ve içten röportaj çıkarmışınız ikinizide tebrik ederim bu arada rock müzik dinlemen hoşuma gitti bende çok seviyorum hep bizimle olman dileğimle

sudenaz 08-08-2008 01:25 PM

bu güzel ve içten röportajınız için ikinizede tşkler haakn ve nurdan=)

isminde güzelmiş bu arada=)

rock_alltime 08-08-2008 01:51 PM

Alıntı:

Gözyaşı tafarından gönderildi (Mesaj 231657)
Nurdan seni tanımak güzeldi çok samimi ve içten röportaj çıkarmışınız ikinizide tebrik ederim bu arada rock müzik dinlemen hoşuma gitti bende çok seviyorum hep bizimle olman dileğimle

Çok tşkler Gözyası..Rock müzik sevmene çook sevindim..E yalnz değilim demekki :P

Alıntı:

sudenaz tafarından gönderildi (Mesaj 231659)
bu güzel ve içten röportajınız için ikinizede tşkler haakn ve nurdan=)

isminde güzelmiş bu arada=)

Çok tşkler cnmmm..:) İsmimi pek sevdiğim solenemez ama senden bunu duymak çok hosuma gitti..:)

gothicc_girll26 08-08-2008 02:46 PM

ayh cnm roportaj çoq qzL oLmuş nurdan^ım hakan sana da tşklr.. (:

[KAPLAN] 08-08-2008 02:57 PM

Bu güzel röportaj için değerli arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sizleri tanımak güzeldi Sevgili Rock_alltime.

rock_alltime 08-08-2008 03:20 PM

Çook tşkler Sevgili Gothicc_girll26 ve Kaplan :)

_SiYaH_ 08-08-2008 03:36 PM

seni tanımak gzldi nurdan paylaşım için tşklr...

Equinox 08-09-2008 12:40 PM

Seni yakından tanıdığıma memnun oldum nurdan. Okulunda da başarılar dilerim.

rock_alltime 08-09-2008 12:55 PM

Alıntı:

Equinox tafarından gönderildi (Mesaj 231795)
Seni yakından tanıdığıma memnun oldum nurdan. Okulunda da başarılar dilerim.

Çok tşk ederim Sevgili Equinox ;)