ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Protesto Ediyorum !... (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Bülent Ersoyu Protesto ediyorum (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=40385)

cadi_silvia 03-05-2008 02:17 PM

Bülent Ersoyu Protesto ediyorum

Bülent Ersoyu Protesto ediyorum geçenlerde söylediği laf dan dolayı oğlum olsa askere göndermezdim dedi bu zatı muhterem protesto ediyorum Atatürkçü gençlik olarak protesto ediyorum

[KAPLAN] 03-05-2008 11:14 PM

Cevap : Bülent Ersoyu Protesto ediyorum

Düşüncesinin yanlış olması bir yana, bunu medya huzurunda birçok kişiye hitap etmesi elbette üzücü. Kendisi gibi düşünen belki de hatırı sayılır sayıda anne ve baba vardır, ancak vatani görev herşeyin üstündedir. Yaşanabilecek ayrılık çok üzücü olsa da, geçmişten günümüze nice şehit aileler düşünülmeli ve bu bir görev olarak bilinmelidir. Şehit rütbesine ermenin yüceliği ise asla ve asla unutulmamalıdır...

Protestonuzu katılmamak ne mümkün ! Teşekkürler cadi_silvia...

su perisi 03-06-2008 12:03 AM

Ben şahsen fikirlerinize katılamıyorum çünki Bülent Ersoyun bu konuşmaları kötü niyetle yaptığına inanmıyorum. Ve sonuç itibarile de Bülent Ersoyun dediği "masa başı savaşı" ABD tarafından maalesef sona erdirildi. Alın işte resmen Canımız Askerlerimiz pisi pisine öldüler. Savaşmı bu nedir allahaşkına.....Oyun oynuyor birileri ve biz alet oluyoruz hatta ölüyoruz......:sm_sigh:

[KAPLAN] 03-06-2008 12:18 AM

Açıkcası kötü niyetli veya değil, bunu medya huzurunda söylemesi yanlış olmuş. Irak'a girmemize ve çıkmamıza söylediğiniz gibi Amerika vesile olmuş olabilir, ancak ne olursa olsun bu operasyon pkk terör örgütünün alehine sonuçlanmıştır. Sonuç olarak bu operasyon sonrası sınırlarımız içerisinde hain tuzaklarla, sizin kullandığınız tabirle " pisi pisine" şehit düşen asker sayımızda gözle görülür bir düşüş yaşanacaktır. Nitekim pkk içten yaralanmıştır ancak önümüzdeki süreçte dikkatli olunmazsa yaralarını kapatmaları gizli?! destekçileriyle çok zaman almaz...

Herşeye rağmen, söylebilirim ki Irak'a sınır ötesi operasyon yapılmalıydı. Ancak bu şekilde mi yapılmalıydı ? İşte bu soru üzerinde düşünebiliriz...

su perisi 03-06-2008 12:25 AM

Evet Irak'a sınır ötesi operasyon yapılmalıydı bu şarttı fakat kendi planlarımızla kendi gücümüzle kendi isteğimizle. Terör örgütü kesinlikle yara aldı ve bu yaraları sarılmadan ABD yi işe karıştırmadan tekrar Sınır Ötesi Operasyon gereklidir. Bu güç Türk Milletinin Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur....

VANDETTA 06-01-2008 02:31 AM

Neyseki Çanakkale ve kurtuluş savaşında destan yazanlarada Bülent abi gibi düşünmemişler,yoksa bu sözleri yapabilecek bir ülkesi olmayacaktı.Kendince merhamet sergilemeye çalışıyor PKK soysuzlarının eline geçmiş olsa bu kadar merhametle karşılaşacakmıydı bunu sormak lazım kendisine!....

Bülent ersoydan nefret ediyorum yaa adını duyduğum anda sinirlerim tepeme çıkıyor

J_TERRY 06-13-2008 09:46 AM

bende bu protestoya büyük bi içtenlikle katılıyorum ve askerlerimiz pisi pisine ölüyo konusunda da haksız oldugunu dusunuyorum

sahtekar_şeytan 05-24-2009 06:58 PM

Alıntı:

[KAPLAN] tafarından gönderildi (Mesaj 185383)
Düşüncesinin yanlış olması bir yana, bunu medya huzurunda birçok kişiye hitap etmesi elbette üzücü. Kendisi gibi düşünen belki de hatırı sayılır sayıda anne ve baba vardır, ancak vatani görev herşeyin üstündedir. Yaşanabilecek ayrılık çok üzücü olsa da, geçmişten günümüze nice şehit aileler düşünülmeli ve bu bir görev olarak bilinmelidir. Şehit rütbesine ermenin yüceliği ise asla ve asla unutulmamalıdır...

Protestonuzu katılmamak ne mümkün ! Teşekkürler cadi_silvia...

bencede