ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Üyelerimizle Röportajlar (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=462)
-   -   hayko26 İle Röportajımız!... (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=42906)

suskun 03-30-2008 07:49 PM

hayko26 İle Röportajımız!...

Sinsice Soru: Sevgili hayko26 gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

hayko26'cacevap : Memnuniyetle hakan guven

Sinsice Soru: : Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

hayko26'cacevap :Doğma büyüme Eskişehir’liyim

Sinsice Soru: Eğitim durumunuz nedir ? Nerede okuyorsunuz?

hako26'ca cevap :Henüz 9.sınıfa gidiyorum.Eskişehir'de okuyorum.

Sinsice Soru: Kaç yaşındasınız?

hayko26'ca cevap :Ben 1993 doğumluyum yani 14 yaşındayım.

Sinsice Soru:Medeni durumunuz nedir ?

hayko26'ca cevap : BekarımJ

Sinsice Soru: Biraz özele girelim bu sefer Özel hayat nasıl? Sevgi aşk desem ne dersiniz?

hayko26'ca cevap :bnim özel hayatım yoq ki suskun aşk sevgi dersen es-es-es-ki-ki-ki-eski-eski-es derim .bizim kalbimizde eskişehirspor aşkı sevgisi var başka sevdalara kapalı...

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

hayko26'ca cevap :Yazın tatilde çalışmak istedim ama çalışcak bir yer bulamadım.yani daha acemiyim

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?

hayko26'ca cevap :Rock müzik dinlerim

Sinsice Soru:Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

hayko26'ca cevap :Basketbol oynarım.resim yapmayı çok sewerim.ama malesef bir müzik aleti çalamıyorum.

Sinsice Soru:Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

hayko26'ca cevap :Biz üç kardeşiz.

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

hayko26'ca cevap :Hayata bakış açım olarak, asla vaz geçmem mücadeleye devam ederim.hayattan beklentim olarak bir sorunum yok istediğimi alırım.

Sinsice Soru:Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

hayko26'ca cevap : Resim öğretmenliği yapmak istiyorum

Sinsice Soru:Bilgisayar ve internet ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

hayko26'ca cevap : 6. sınıfta tanıştımJ

Sinsice Soru: İnternetle aranız nasıl? İnternet sizin için ne kadar önemli?

hayko26'ca cevap :internetle aram iyi.ama benim için o kadarda önemli bir şey deil.

Sinsice Soru: Nickiniz neden hayko26?

hayko26'ca cevap :Bir gün arkadaşım bana hakan diyeceği yerde yanlışlıkla hayko dedi.o zamandan beri hayko derler,bu yüzden sitede de nickim hayko26 .

Sinsice Soru:Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

hayko26'ca cevap : Gayet güzel ve büyük bir forum sitesi.dahada büyüyeceğine inanıyorum .Sitede güzel paylaşımlar oluyor.inşallah hep böyle devam eder.

Sinsice Soru: Seni biraz sıkıştıralım:) Forumda en sevdiğin üyeler hangileri?

hayko26'ca cevap :Ben ayrım yapamam.Hepsini seviyorum ama suskun isimli üyemizin yeri ve önemi bende bi farklı…

Sinsice Soru:Son olarak forumumuzun daha da güzel olması için sizce neler yapılabilir?

hayko26'ca cevap : Forumumuzda her şey çok güzel ve öylede olmaya devam edecek inşallah.Ama forumumuzda radyo kurulursa daha çok üye toplayacağımıza inanıyorum .Çünkü bazen bana radyo kurulsun sitemizde diye mesajlar geliyor...

Bu güzel röportaj için değerli vaktini ayıran hayko26'ya adlı üyemize çok teşekkür ederiz.

black_R-O-S-E 03-30-2008 07:55 PM

Cevap : hayko26 İle Röportajımız!...

harika bir röportaj olmuş...sorular güzel, cevaplar samimi;)...seni tanımak güzeldi hakan...hep bizimle olman dileğiyle...;)

teşekkürler suskun..;)

Gözyaşı 03-30-2008 08:01 PM

Güzel bi ropörtaj olmuş hakan bize kendini tanıttığın için teşekkürler benim gibi sende rock müzik seviyorsun en çok bu fikir uyuşuyor bu arada ropörtajın devamını bekliyoruz sevgili suskun arkadaşım ikinizide tebrik ederim bu güzel ropörtaj için

rock_alltime 03-30-2008 08:03 PM

Seni tanımak çok güzeldi Hakan..

Suskun'a ve Sana çook tşkler..:)

Şengül Şirin 03-30-2008 08:31 PM

her iki arkadaşımızı da tebrik ediyor,suskun arkadaşımızdan bu paylaşımının devamını istiyoruz.

mate 03-30-2008 08:43 PM

Teşekkürler hakan ve suskun...
Zevkle okudum...
Özellikle de suskun'a bu yoğun günlerimde bana destek olup röportajları devam ettirdiği için ayrıca teşekkür ederim.

suskun 03-30-2008 09:15 PM

Değerli Vaktinizi ayırıp okduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar!...

[KAPLAN] 03-30-2008 10:25 PM

Birbirinden değerli iki arkadaşımız ve beraberinde ortaya çıkan güzel bir röportaj. Her iki arkadaşımıda ortaya çıkarmış oldukları bu güzel röportaj için tebrik eder, daha nice arkadaşlarımızı tanıma fırsatı bulacağımızı temenni ederim.

Radyo konusunda özel mesajını da almıştım Hayko, her ne kadar güzel bir fikir olduğu görüşüne katılıyor olsam da, şarkıların telif hakları sebebiyle izinsiz çalınması sorun teşkil ediyor diye biliyorum. Şu sıralar biraz yoğun olmam sebebebiyle, yine de konuyu derinden ele alamadığımı söylemeliyim. Meşguliyetim azaldığında ilk olarak ilgileneceğim konular arasında yer alıyor. ..

RaHaTSiZ 03-30-2008 11:59 PM

~~ Seni yakından tanımak güzel hayko ikinizede teşekkürler :sm_smile: ~~

hayko26 05-06-2008 02:46 PM

bnde suskun isimli arkadaşımıza bni önemli görüp rotortaj yaptığı için teşekkür ediyorum ve ayrıyetten hepinise teşekkür ederim.bnde sizleri tanıdığım için kendimi şanslı hissdiyorum .tekrar teşekkürler

sudenaz 05-06-2008 04:09 PM

gerçekden çok güzel bir röportaj olmuş emeğinize ağlık ikinizinde...

hayko26 05-06-2008 04:22 PM

teşekkürler arkadaşım;)

efobedo 07-05-2008 06:07 PM

güzel bir röporttaj olmuş kutlarm

jasmine 07-05-2008 08:04 PM

hakancım seni tanımak güzel :D sevgili suskun sanada teşekkür ederim bize böyle güzel keyifli bir röportaj sunduğunuz için..

hayko26 07-06-2008 01:16 PM

teşekkürler arkadaşlar