ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Anketler (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=583)
-   -   2007 Milletvekili Genel Seçimi'nde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=15296)

[KAPLAN] 05-01-2007 01:09 AM

2007 Milletvekili Genel Seçimi'nde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?

2007 Milletvekili Genel Seçimi'nde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?

(Partiler(*), isimlerine göre alfabetik olarak sıralanmıştır)

Volvarın 05-02-2007 10:30 PM

:showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: :showoff: Evet ArkadaŞlar Ben Volvarİn Benİm Sİyasİ DÜŞÜncem Aslinda BÜyÜk Bİrlİk Partİsİnden Yana Ama Maalesef İktİdar Umudu Bana GÖre Zayif Bu Sayede Tek Tutunacak Dal Bana GÖre Ak Partİdİr İnŞallah TÜrkİyenİn Ferahi Ve BİrlİĞİ İÇİn Tekrar GÜndeme Gelerek MÜkemmel Bİr ÇikiŞ Yaparlar CumhurbaŞkanliĞi Bence Abdullah GÜl Ün OturabİleceĞİ Bİr Makam Saygilar

[KAPLAN] 05-03-2007 07:06 AM

Konu içeriğindeki bazı mesajlar seviyeyi düşürücü olup, herhangi bir tartışmaya yol açabileceğinden dolayı silinmiştir...

sosyo911 05-03-2007 08:55 AM

ilk defa yazıyorum

arkadaşlar benim herhangi bir siyasi düşüncem yok ama şu günlerde iktidar olabilecek sadece akp yi görüyorum chp benim nazarımda beş para etmez ne olduğunu anladık deniz baykal'ıninşallah hayırlı bir cumhur başkanımız ve hükümetimiz olur yazık bunca zamandır bu milletin çektiği sıkıntılara okuduğunuz için teşekkürler hoşçakalın..

hazanrüzgarı 05-03-2007 11:03 AM

Y.P (yurt partisi) Sadettin TANTAN

can_er 05-03-2007 04:59 PM

60. hükümet milliyetçi hareket satılıklar ve vatan hainleri din tüccarları ya ırak'a ya amerikaya yada avrupaya kaçacaklar....

can_er 05-03-2007 05:11 PM

Mhp Gelecek Basin Yazmasada Tek Çare. Satilik Medyaya RaĞmen Mhp Mhp Mhp

emrowski 05-03-2007 05:38 PM

kim ne derse desin akp önümüzdeki seçimde meclisteki sandalye sayısını artıracaktır..

kayme31 05-03-2007 07:20 PM

arkadaşlar AldatmaveKandırmaParttisine oy vermeyin

arkadaşlar tayıp erdogan ben turkum demeye utanan askerın basına cuval gecırıldıgınde sessız kalan şehitlerimize askerlık yatma uyuma yerdı degıldır dıyen çiftçiye kan aglatan ulkemızdekı toprak satışlarında yabancılara tabu veren gelin kaynana programlarıyla oyalayan bır adamdır ABDullah gül denilern adam 1995 yılında turkıyeyı avrupa parlementosunda bıl bırdırısnde turkıye avrupa bırlıgıne gıremez bu bırlık hırstıan bırlıgıdır bız bu kadar heveslı olursak bunlkar bızden kıbrısıda ıster lımanlarıda kurt devletı kurmaya kadar cıkarlar demişti şimdi ne oldu en cok bu bırlıge gırmek ısteyenler onlar Türkün türkden baska dostu yok anlayın artık dostlar anlayın Kendi kaderınız kendı elınızde HEDEF TURAN REHBER KUR'AN

bozoklu38 05-03-2007 09:23 PM

dış politikamızı harap hale getiren akp yi istemiyorum. Atatürk'ün Musul-Kerkük hayali akp tarafından yok edildi. kanunlar askerimden çok pkk ya yarıyor. Kıbrıs'ta ders kitaplarından bile yakın tarih çıkartıldı. daha da akp ye oy verecek adam varsa ne siyasetten ne de millet menfaatlerinden hiç bir şey anlamıyor demektir.akpnin de desteklediği büyük ortadoğu projesi ilerde ülkemizin de işgal edilmesine zemin hazırlayacaktır. kuvvetli bir milliyetçi hükümet ülkemiz için çok daha hayırlı olacaktır.gönül ister ki bütün milliyetçiler birleşip mecliste olsun.ama şu an için meclise girebilecek en büyük milliyetçi parti mhp dir. oylarımızı yalnızca ekonomiyi düşünerek vermeyelim arkadaşlar. zengin olayım da dış politika ne olursa olsun diyorsanız o başka tabi... saygılarımla....

Volvarın 05-03-2007 10:38 PM

E U Z U B İ L L H İ M İ N E Ş Ş E Y T A N İ V E S S İ Y A S E T İ BÜyÜk Üstad Saİd-İ Nursİ'nİn MÜkemmel SÖzÜ Hayrola TÜrkİye Hayrola Askerİye Hayrola HÜrrİyet

ogunmas 05-04-2007 05:06 PM

Geçmişe bak, yaşadıklarına bak, geleceğe bak,

Sevgili yurdum insanı,

Oyunuzu vereceğiniz zaman geçmişinizi kesinlikle unutmayın.
12 Eylül öncesinde içimize nifak sokarak, sen kırmızı, sen beyaz sın deyip gençlerimizi ve insanlarımızı 2 ye ayıran dış mihraklardır.
80 sonrası milletimiz kendini toparlayınca farklı bir politika ile ülkemize saldırıyorlar.
Unutmayın ki tarih tekerrürden ibarettir. Türk devletleri hiç bir zaman için dışarıdan yıkılamamıştır. HERZAMAN İÇERİDEN FİTNE VE FESAT İLE yıkılmıştır.
Yine aynı şeyler yapılıyor.
Bu gün biz ne yapıyoruz, 5 yıldan bu yana yönetilmemiz sırasında bindiğimiz trenin perdesini aralayıp dışarıya bakmak gerekiyor.
Geçmiş ve yakın Tarihini çok iyi bilen arkadaşlarımız durumları daha iyi muhakeme edebilir.Ancak yakın tarihimizi bilenler şapkalarını öne alıp bir kere daha düşünmelidirler.
Bu ülke hepimizin, sen şusun , ben buyum , o şudur yok.. Tek bir ülkemiz var başka bir Türkiye Cumhuriyeti yok.
Oylarınızı parçalamanın anlamıda yok. Araştırma yapan gözleyen parçalanan oyların kimlere yarayacağını anlayabilir.

Onun için artık kendimize gelmenin zamanı geldide geçiyor. Bizim ülkemiz

Atatürk zamanında nasıl alınmış,? Atatürk ülkemizi nasıl yönetmiş ?
Çiftçisiyle, Vatandaşıyla nasıl konuşmuş, oturup ekmeğini paylaşmıştır.

Artık silkenenin ve kendinize gelin...
... Türk 'ün Türkten başka Dostu yoktur...

TEMUR38 05-04-2007 09:13 PM

60. Hükümet Milliyetçi Hareket her ne kadar geçmişte eline yüzüne bulaştırsada alternatif bir parti göremiyorum...

musti58 05-05-2007 02:04 PM

kardeşlerim üzülerek söylüyorum ama bu bahsettiğiniz partilerin hepside demogoji yapıp halkı uyutmaya çalışıyor en iyisi yine akp...bende mhp ciyim bende ülkü ocakları teşkilatlarında yer aldım reis yardımcılığı yaptım ama ne yazıkki mhp artık eski gücünü kaybetti çıkış yolu AKP.....

ogunmas 05-05-2007 08:21 PM

Sen ben böyle düşünürsek sonuç ne olacak !

Alıntı:

musti58 tafarından gönderildi (Mesaj 97012)
kardeşlerim üzülerek söylüyorum ama bu bahsettiğiniz partilerin hepside demogoji yapıp halkı uyutmaya çalışıyor en iyisi yine akp...bende mhp ciyim bende ülkü ocakları teşkilatlarında yer aldım reis yardımcılığı yaptım ama ne yazıkki mhp artık eski gücünü kaybetti çıkış yolu AKP.....

5 yıllık yönetim ortada. Uygulanan politikalar da ortada.
Birleşen partilerin de durumu orada. Bu noktaya kadar gelene kadar dır.. dır.. dır.. konuşanlarda ortada. Ortamı çıkmaza sokanlarda ortada.

Ama bazıları varki ses dahi çıkarmıyor.Hiç düşündünüz mü neden çıkarmıyor.
Bu durumlara alet olmak istemiyor. Halkının kendi iradesi ile kendini seçmesini istiyor.

Hiç kimsenin hiç bir güç kaybetmiş olduğunu zannetmiyorum. Sadece bu kaosa alet olmadıklarını gün gibi görüyorum.

Üzülüyorum ki, halkımız bu defada ..
"Aman bir 5 yılda daha versem ne olur " diyecek. Sonuç yine ortada olacak.

İnşallah çocuklarımız ve torunlarımız bizi özgür bir T.C.'de, dış mihraklar tarafından fitne ve fesat sokulmadan yönetilen bir T.C.'de iyi kide buraya oy kullanmışlarki şimdi rahat yaşıyoruz diye anarlar.