ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Cinsellik (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=637)
-   -   Kaşımayla Kızlık Zarı Bozulur Mu? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=1042581)

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 10:06 AM

Kaşımayla Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Kaşımayla kızlık zarı bozulur mu?

BEKARET ASLINDA BEYİNDE

Kimseyle cinsel ilişkim olmadı ama adet dönemlerimde vajinam çok kaşınır ve ben de kalın bir peçete ile kaşırım. Ya kızlık zarım bozulduysa! J.M./İstanbul

Toplumumuzda kızlık zarı; saflığın, masumiyetin ve bekaretin simgesi sayılıp, abartılı bir önem verilmektedir. Oysa bekaret iki bacağın arasında değil, aslında kişinin beynindedir. Vajina deliğinden içeri bir şey girmeden, kızlık zarınızda açılma olmuş olması mümkün değildir. Kalın bir peçete ile kaşımanız bekaretinizi etkilemez.

DR. CEM KEÇE

bende mantar oldugu için dayanamayarak sertçe kaşıyorum elimlee arka taraflardan kan geldi kızlığım bozulmuş mudur?nolur cevap

En iyisi bunu bir Doktora sor

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 10:07 AM

peki elimizle sertçe kasıdıgımızda bozulurmu

Vajina içine birşey girmediği sürce bozulmaz demiş doktorumuz.

fakat vajinanın girişinde yer alıyormuş giriş zedelenmez mi

Giriş denildiyse hemen dibinde değil 1,5 ila 3 cm ileride
Çok sorun yapıyorsan bence dr gözük ama boşa gitmiş olursun kaşınmaktan birşey olmaz...

haklısın aslında bayan olmann zor yanları

bayan olmanın evet bak en kötü yanı bu olsa gerek çünkü erkeklerde böle sorun yok mesela ben bakir degilim diye benimle evlenecek olan kız sorun etmez fakat bir kız bekaretini kaybettiginde dünya başına kızgın yag gibi dökülür ne kadar kendisi kasmasada olayı durum bu olur ALLAH bu konuda yardımcınız olsun valla zor zenaat sizinkiside

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 10:08 AM

hayır kötü bişi yapsak müstehak deriz ama kadınsal problemlerdede bu cıkıo önümüze dedigin gibi Allah yardımcımız olsun

kızlık zarı öyle ha deyince bozulacak bişey değil..büyük olasılık..siz sertçe kaşıdığınız için tahriş olmştur ..hali ilede kan gelmesi doğal...kaldıki mantar da küçümsenmeyecek bir rahatsızlık...doktor en iyi çare....

Kasıma yaptım parmagimla kan geldi adet dönemine yakındı karnımda ağrıyo bu adet mi yoksa zar mi zarar gördü

Kayıtsız 10-26-2014 11:34 PM

Cevap : Kaşımayla Kızlık Zarı Bozulur Mu?

Bende de mantar problemi oldugu icin kasidim ve kan geldiginj fark ettim doktora gittim herhangi bir problem olmadigini belirtti ama yine de korkuyorum doktorun yanilma payi var midir ?

Kayıtsız 01-02-2015 09:47 PM

Benimde uzun zamandır birer hafta arayla vajinal bölgemde kaşıntı oluyor. bende daha önce kimseyle birlikte olmadım fakat kaşıdıkça bekaretim bozulacak diye korkuyorum. Bugün çok kaşındı ve yine kaşıdım bu seferde açık pembe gibi çok az bir kan geldi acaba bekaretim zarar görmüş müdür ? Nolur yardım ediiiin çok korktum :/

Şengül Şirin 01-03-2015 02:58 PM

İçiniz rahat etsin.birşey olmamıştır.mantarınız vardır.mantar ilacı kullanın geçer.