ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Cinsellik (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=637)
-   -   Sevgilim Hamile Kalmışmıdır? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=1042125)

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 11:19 AM

Sevgilim Hamile Kalmışmıdır?

merhaba hocam ben ve sevgilim 4 gün öncesinde sürtünme yoluyla ilişkiye girdikk ancak ikimizdede çok büüyk bir korku var. ancak korkumuz ilk önce oral yoldan ben boşaldım daha sonra kız arkadaşımın pantolana sürttü menilerim daha sonra fermuarını açarak tam olmasada vajinaya yakın bir sürtünme oldu şimdi benim korkum sevgilim hamile kalmışmıdır ?ihtimali var mı bu korku ikimizide yiyip bitiriyor eğer hamileyse ertesi gün hapı kullanmak için geç kalmışmıdırız ? veya başka ne gibi çözümler tavsiye edersiniz yardımlarınızı bekliyorumm

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 11:19 AM

Bir kadının hamile kalabilmesi için ; penisin vajina içine girmesi ve boşalma sonucu çıkan sağlıklı spermlerin vajina içerisinden rahim derinliklerine giderek yumurtayı döllemesi gerekir.
sürtünme ile hamilelik olmaz. zaten yaptırdığınız test negatif çıkmıştır.
kız arkadaşınızın adetinin gecikmesinin nedeni ; hamilelik değil , jinekolojik bir rahatsızlığından ileri gelmektedir.
bizzat bir kadın doğum uzmanına muayene olmak suretiyle adet düzensizliğine neden olan hastalığının tespit edilerek , gerekli tedaviyi yaptırması gerekir.
geçmiş olsun.

Sürtünme ile hamile kalınır mı?

Hamile kalmaktan korkuyorum ne yapmalıyım?

Sürtünmeyle kızlık zarı bozulur mu?

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 11:20 AM

haydar dümene yazsaydın

iyi geceler hocam. ben sevgilimle geçenlerde ilişkiye girdim. ilkinde prezervatif kullandım. ikincisindede kullandım ama bi anda prezervatif yırtıldı.ALLAHDAN HEMEN GERİ ÇEKİLDİM. ÜÇÜNCÜSÜNDE PREZERVATİF KULLANMADIM TAM BAŞALIRKEN TEKRAR GERİ ÇEKİLDİM. BİRAZ SONRA TEKRAR İLİŞKİYE GİRDİK VE YİNE BŞALIRKEN GERİ ÇEKİLDİM. ACABA HAMİLELİK DURUMU MÜMKÜNMÜDÜR. BİRDE İLİŞKİ SIRASINDA KAN GELİYORDU VE ACIMA OLUYORDU NEDEN?

Cevabı bir önceki mesajımda bulamıyorsanız en güzeli bir test yapdırmanız ve adet zamanını beklmeniz.
İlk ilişkiyse kızlık zarı yırtılması olabilir eğer değilse adet dönemi kanıda olabilir.
Ya bende Cinsel Tıp Derneği Başkanı Dr.Cem Keçe oldum sanki onun konularını aça aça :))

peki hocam. biz bu ilişkiyi adetinden2 3 gün sonra yaşadık. şimdi diğer adet zamanı geldi ve sızlamalar başlamış. ama hiiiiç bir hamilelik belirtisi yok. sadece sızlamalar. ama ben yinede huzursuzum

Alıntı:

gangs Nickli Üyeden Alıntı

peki hocam. biz bu ilişkiyi adetinden2 3 gün sonra yaşadık. şimdi diğer adet zamanı geldi ve sızlamalar başlamış. ama hiiiiç bir hamilelik belirtisi yok. sadece sızlamalar. ama ben yinede huzursuzum

Korkulacak bir şey yok rahat olun...

slm sevgilimle ters ilişki yaşadık ama bu ayki adati 15 gün gecikmiş arkadan içeriye boşalma oldu ama ya vajinaya da gittiyse korkuyoruz ikimizde hamilelikmi var diye mide bulantısı ve sık sık tuvalete çıkma gibi bazı belirtiler var

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 11:21 AM

Alıntı:

mekan-81 Nickli Üyeden Alıntı

slm sevgilimle ters ilişki yaşadık ama bu ayki adati 15 gün gecikmiş arkadan içeriye boşalma oldu ama ya vajinaya da gittiyse korkuyoruz ikimizde hamilelikmi var diye mide bulantısı ve sık sık tuvalete çıkma gibi bazı belirtiler var

Ters ilişkiye girdiğinize eminseniz sorun olmaz...
Yinede belirtiler nazarında bir test yapın...

merhaba 1 hafta once falan erkek arkadasımLa ılıskıye gırdım yanında prezrw. oLmadığını ve ıcıme bosalmayacağını kendını tuttabıLeceğını soyLedı ona guvendım we ılıskıye gırdık. ama tutamadı ben farkettığımde ıse gectı ama bır kısmı dısarı aktı acaba hamıle kalırmıyım hamıle kalırsam bebeğı aldırmam gerek daha yasımkucuk. aılemın bundan haberı yok. kurtaj fıyatLarını oğrenmek ıstıyorum yada bu durumda bana yardımcı oLabıLecek seyLer soyLemenızı=/
son ıkı gundur kaburgalarımda ve kasıklarımda agrılar belırdı ve tuvaletımı yaparken sonunda yanma oluyo ve kahverengı renkde sıvı akıyo bazende parcacıklar gelıyo buyuk. gecen yıne rahımınde sperme benzer bısey gordum bazıları onun tenya olabıleceğını soyLuyo ama değil benzemıyo.
okadar kucuktukı basında et parcası vardı cok ınce kuruğu vardı ve kafaya bağlanmıstı elıme aldım 5.10 dakıka sonra kurudu sızce ne oLabılır bu
acaba düşükmü yapıyorum yada spermler dısarımı atılıyo=/
sımdıden tesekkr ederm..

canım...bunlar özel olduğu için sana özelden msj attım...umarım korktuğun gibi değildir...selametle...

KIZ arkadasmla korumasız birlikde olduk cok az bi içine bosalma oldu ama bana içine girmediğimi ve tamamen bosalsamda birşey olmuyacagını söyledi.. güvenemedm yinede cektim ama az bi bosalma olmusdur.. sizce bunu demesnın nedeni nedir ve gebe kalma ihtimalı varmı

ya bana cvp flan gelmedi msjlarda birsey yok..

arkadaşım ..büyük olsalıkla kardeşim demeliyim...müjde yüzde seksen dokuz ay on gün sonra baba oluyorsun tabi bu işin espirisi...bunu en iyi anlamının yolu bir doktordur..geç kalmadan bir kadın doğum uzmanına gidin..kan testi ile erkenden öğrenebilirsiniz....

idrar örneklerinizi gönderin bize tahlil ettirir sonucu size ulaştırırız anca bu kadarı denir sizlere sizin hiçmi kafanız çalışmıyor ya da dalgamı geçiyorsunuz adamla bunları soru diye bile yazmaya uttanır insan madem bu kadar cahil ve bilgisizsinizi yapmayın o zmaan bilmediğiniz işi sonra gelip buralarda yok hamilemiyim yok cocuğum olacakmı bunları anca laboratuar ve testlerde bilinecek işler buraya tııbbı bir sonucu öğrenmek için gelip soru sorun

Prof. Dr. Sinsi 11-04-2012 11:22 AM

aradan zaten 2 bucuk ay gecdi:D öle bişey olsa anlardı sanırm görüşmediğimz için bilmıyorum.. ama yinede öle aklıma takıldı sordum