ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Üyelerimizle Röportajlar (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=462)
-   -   Angelesdream ile Röportajımız (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=22332)

mate 07-26-2007 06:39 PM

Angelesdream ile Röportajımız

Angelesdream ile röportajımız

Sinsice Soru: Sevgili angelesdream gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

angelesdream'ce Cevap: neden olmasın.tuba.(ğ yok ama)

Sinsice Soru:]Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

angelesdream'ce Cevap:
bulgaristanlıyım.istanbul da oturuyorum.

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

angelesdream'ce Cevap:üniversite öğrencisiyim hala

Sinsice Soru: Neden hala yaş kaç ?

angelesdream'ce Cevap:neden hala çünkü daha bitmesine çook var.yaşım 19

Sinsice Soru:Hangi bölüm ve hangi üniversite olduğunu öğrenebilir miyiz?

angelesdream'ce Cevap:tabii.mimar sinan üniversitesi iç mimarlık bölümünde okuyorum.

Sinsice Soru:Medeni durumunuz nedir ?

angelesdream'ce Cevap:bekarım

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

angelesdream'ce Cevap: vaaar,var tabi olmazmı.lise sondayken rezil bir stajyerlik döneminden geçmiştim.o ilk berbat iş tecrübem sayılır herhalde.

Sinsice Soru: Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

angelesdream'ce Cevap: rock ,metal pop..aslında hoşuma giden tüm müzik tarzlarını dinliyorum.ama ağırlıklı olarak rock
sebebi ise sürekli olarak değişken bir ruh haline sahip olmam sanırım.

Sinsice Soru: Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

angelesdream'ce Cevap: :) şu ana kadar çalabildiğim tek müzik aleti flüttü.o da ilkokuldayken .spor olarak yüzerim.birde gezmekten büyük bir zevk alırım.insanın yeni şeyler keşfetmesi gibi varmı

Sinsice Soru: Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

angelesdream'ce Cevap:ailem kesinlikle çok anlayışlı ve bilinçli.2 kardeşiz.(jojo'slover oluyor kendileri)

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

angelesdream'ce Cevap: hayata hep iyi yönde bakmaya çalışıyorum,bazı dönemlerde oluşabilecek sıkıntıları en aza indirgeyebilmek vardır ya hani..sanırım herkes böyle yapmalı.mutlu,güzel bir gelecek,iyi aileler,ve geleceğimize bırakabileceğimiz güzel şeylerin olmasını istiyorum.aslında çok şey var..

Sinsice Soru:Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

angelesdream'ce Cevap: işimde büyük başarılara imza atabilmek, ve birde elimde olsaydı dünyadaki şu büyük meseleleri çözmek isterdim.ama şu anlık sadece kendi üzerime düşenlerle yetinmek zorundayım.

Sinsice Soru:Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

angelesdream'ce Cevap:galiba ilkokula gidiyordum :))

Sinsice Soru:Nickiniz neden angelesdream?

angelesdream'ce Cevap:güzel soru:) ben büyük bir angelina jolie hayranı olaraktan ve aklımada ilk bu isim geldiğinden nickim angelesdream.

Sinsice Soru:Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

angelesdream'ce Cevap: :
eleştirilecek bir yön göremiyorum forumda,yalnız şu kadarını söyelyebilirim temalarda bir değişiklik yapılması güzel olabilir.şöyle bol kırmızılısından.bence güzel fikir.zaten bir isteğim olduğunda ya da aklıma bir yenilik geldğinde sevgili yöneticiler fazlasıyla yardımcı oluyor.sağolsun

Sinsice Soru: Seni Biraz sıkıştırayım:) En sevdiğin üyeler kimler?

angelesdream'ce Cevap: ohooo köşeye sıkıştım galiba :)))
(ya başak abla yaaa şeklinde devam eden bir konuşmadan sonra pes ediş ile cevabı alabildik :))
ergenekon'u çok seviyorum,sonra yosunum var,birde mate diyeb birisi var sonra tatia var rahatsız var .ya şimdi aklıma gelmeyen değerli üyelerden af diliyorum.kaplan da hem sevdiğim hem saydığım kişilerdendir.böyle işte

Sinsice Soru: Forumumuzun daha güzel olması için üyelerimizin önerilerine her zaman ihtiyacımız var, Şu an var mı aklında şöyle olsa iyi olur dediğin fikirler?

angelesdream'ce Cevap:foruma bir radyo koyulabilir.şöyle içinde güzel rock frekansları barındıran sonra dediğim gibi forumun tema meselsi.takdir sizin.fikirler benim.

Bu harika röportaj için Angelesdream arkadaşımıza çok teşekkür ederiz...

bbk 07-26-2007 06:49 PM

güzel röportaj teşekkürler.

yosun_26 07-26-2007 06:51 PM

çok güzel bi röportaj olmuş ikinizede teşekkür ederim

ayrıca kıs bende seni çok sewiioomm :))

bukettt 07-26-2007 06:53 PM

bu sayede seni daha yakından tanımış olduk angelesdream:..teşekkürler

Ergenekon 07-26-2007 07:08 PM

Değerli ve saygın bir üyemizi daha yakından tanıttığın için çok teşekkürler mate, içten ve güzel cevapların için angelesdream size de çok teşekkürler...
En ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda karşılıklı saygı ve sevginin gereğini çekinmeden yerine getirdiğin için angelesdream ayrıca teşekkür ederim, ben de seni çok seviyorum kardeşim, tüm hayatın boyunca tüm dileklerinin, beklentilerinin seni hiç zorlamadan gerçekleşmesi en büyük temennim, şu avuç içi kadar ömrümüzde hiçbir güzelliği ve iyiliği kaybetmeden başarılı olmanı diliyorum, bu dileklerimde benim de içten ve samimi olduğumu bildiiğine inanıyorum.
İkiniz için de tebriklerimi kabul edin lütfen..

angelesdream 07-26-2007 07:13 PM

güzel yorumlarınız ve içten dileklerinize diyecek birşey bulamıyorum inanın.
ben teşekkür ediyorum hepinize.

puslu 07-26-2007 08:16 PM

Güzel bir röportaj olmuş ikinizinde elinize sağlık arkadaşlar...

Gözyaşı 07-26-2007 09:33 PM

seni tanımak güzeldi tuba güzel ropörtaj çıkarmışınız

virüs 07-26-2007 11:03 PM

seni gerçek kimliğinle tanımak çok güzeldi angelesdream.
gerçekten çok keyifli bir röportaj olmuş.ikinize de teşekkürler.

[KAPLAN] 07-27-2007 02:41 AM

Söylenecek fazla birşey bulamıyorum aslında. Oldukça değerli iki insanın bir araya gelip oluşturduğu güzel bir röportajın yanı sıra, soruların güzelliğine aynı güzellikle cevap veren değerli mi değerli bir arkadaşımızı daha, yakından tanıma fırsatı bulmuş olduk. Sizleri tanımak gerçekten çok güzel, her iki arkadaşımı da bu güzel röportajlarından dolayı kutlarım.

Daima bizimle olmanız dileğiyle...

angelesdream 07-27-2007 12:56 PM

:blush: hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.hepiniz çok değerli insanlarsınız gerçekten.

_SiYaH_ 07-27-2007 09:11 PM

eet gerçekten çok gzl bir röportaj olmuşş...tşkr ederim...

[YaSiN] 07-28-2007 11:14 AM

tekkürler ikinizede gerçekten çokk güzel bir röportaşş her ikiniziede çokk seviyorummm

İSİMSİZ KARANLIK 08-13-2007 02:45 PM

Böylesine harika iki insandan böylesine güzel bir röportaj çıkardı zaten:) İkinize de teşekkürle arkadaşlar...