ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Erkekler Kahvehanesi (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=394)
-   -   Erkekler Ne İster??? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=24153)

black_R-O-S-E 08-11-2007 11:24 AM

Erkekler Ne İster???

Özgür olmak ister
Her ne kadar ilişkinin ilk zamanlarında seni elde etmek için devamlı arayıp sorarak ne kadar ilgili biri olduğunu göstermeye çalışsa da, erkeklerin çoğu zamanla bundan sıkılır. Vaktinin çoğunu senin yerine arkadaşlarıyla birlikte geçirmeyi tercih eder. Onlarla futbol maçı seyreder, arabalar hakkında geyik yapar, hatta alışverişe bile çıkar.

Pohpohlanmak ister
Yaptığı bir işte başarısız olsa bile, koltuklarını kabartacak bir-iki güzel sözle hemen havaya girmeyen erkek var mıdır? Hatta işi o kadar abartılar ki, güzel sözcüklerin sadece bir kompliman olduğunun farkına bile varmazlar. Eh, doğal olarak böyle davranan kızlar, onlar için her zaman bir numaradır. Özellikle de arkadaşlarının yanında!

Kız arkadaşının güçlü olmasını ister
Erkekler her ne kadar “kız gibi kız”lardan hoşlansa da mızmız, beceriksiz, kendi işini kendi göremeyen tiplerden pek haz etmezler. Güçlü, ayakları yere basan ve gerektiğinde erkek gibi sohbet eden kızlara taparlar. Böyle kızların kendilerine ihtiyaç duyduğunu hissetliklerinde daha bir havaya girerler!

angelesdream 08-11-2007 04:08 PM

çok şey istiyorlar yahu..bitmek bilmiyor.
teşekkürler.

bessraa 08-11-2007 04:15 PM

Özgür olmak ister
bu madde ashırıa kachmamallı amaa..=)
pohpohllanır ama o smn da burunlları büüo yoqq yoqq en iisi sna ne kdar deg weriosa o kdar snde üserine düshcenn o kdar illgi göstercenn..;)

angelesdream 08-11-2007 04:16 PM

Alıntı:

bessraa tafarından gönderildi (Mesaj 134854)
Özgür olmak ister
bu madde ashırıa kachmamallı amaa..=)
pohpohllanır ama o smn da burunlları büüo yoqq yoqq en iisi sna ne kdar deg weriosa o kdar snde üserine düshcenn o kdar illgi göstercenn..;)

aferim kız:) işte budur!

black_R-O-S-E 08-11-2007 04:40 PM

yorumlarınız için saolun gerçekten çok sey istiolar:D çok haklısın bessra:D

bukettt 08-11-2007 07:33 PM

ya onlar herşeyi ister vermeye kalksan.

teşekkürler

black_R-O-S-E 08-11-2007 11:02 PM

Alıntı:

bktrul tafarından gönderildi (Mesaj 134933)
ya onlar herşeyi ister vermeye kalksan.

teşekkürler

:D:D fazla yüz vermemek lasım dimi :D

yorumun için saol bktrul

İSİMSİZ KARANLIK 08-13-2007 04:39 PM

Ooh, ne güzel, ezin erkekleri, azıcık şey istiyorlar ya:) Ben de benzer şeyler isterim. Ama aslında tüm bunların, kızların kendilerine olan saygısından yaptığına inanırım. Bana istediklerimi verebilen sevdiğim bir kız arkadaşım var. Beni her zaman mutlu etmesini biliyor, çünkü ben de onu her zaman mutlu etmeye çalışıyorum. Sevdiğiniz insanlara istediklerini bir ölçüye kadar verin, bessraa'yı bu konuda hep takdir etmişimdir, şimdi de çok güzel bir söz söylemiş; sana ne kadar değer veriyorsa o kadar üzerine düşeceksin, o kadar ilgi göstereceksin demiş. Katılıyorum, bendenizdeki örnek gibi, sevdiğim kıza tapma noktasına geldim, ama şimdiye kadar ne karakterimden, kişiliğimden ödün verdim, beni olduğum gibi sevdi, değer verip yüceltti, ben de onu olduğu gibi sevdim, gönlümün baş köşesine yerleştirdim.

Bunca safsatanın ardından söylemek istediğim şu; sevgi karşılıklıdır, karşılıksız kabul edilen sevgiler bile bir yerden sonra karşılık ister. Ama ben size gene de şunu göstereyim :sly: :sly: :sly:

Alıntı:

Bir yarim olsun esmer yakisikli
Çok sey istemem boyu 1.80 olsun.

Zengin olmasi önemli degil,
söyle 50-60 milyari olsun.

Yaslanalim onunla ayni yastikta ,
Ne çikar yastigimiz Atlas'tan olsun.

Meslege, etikete hiç önem vermem ,
Soyle avukat mühendis olsun.

Yasi benim için önemli degil ,
Söyle 20-25 civari olsun .

Evimde erkegimin sözü geçmeli ,
Yeter ki benimde müsadem olsun .

Yüz görümlülügü önemli degil,
Isterse birkaç tasli pirlanta olsun.

Raziyim ufacik bir balayina
Paris'te Roma'da New York'ta olsun.

Nerde olursa olsun otururum ben ,
Minicik üç katli bir kösküm olsun .

Ev islerini kendim yaparim,
Yeter ki bana yardim edecek bir hizmetçim olsun.
Hiiç bi' şey istemezler değil mi:)))

black_R-O-S-E 08-13-2007 05:25 PM

hehehe güsel sööledin isimsiz karanlık ama herkes senin gibi düşünmüyo işte bütün erkekler aynı deil bazıları çok fazla şey istio yazdığım yazıda dediğim gibi düşünen insanlar içindi böölelerine karşı dikkatli olmak gerektiğini söölemeye çalıştım..

yorumun için saol

okaliptus 08-13-2007 05:31 PM

bide kendi haline bırakılmak isterler gibi geliyo bana

kendileri herseyinize müdahale edebilirken, kendilerinin hiç bi şeylerine müdahale edilmesin isterler..

black_R-O-S-E 08-13-2007 05:39 PM

tartışmaların çoğuda bu nedenle çıkıyo zaten özgür olmayı kendi halinde yaşamayı herkes ister ama bi taraf özgürken diğer taraf kısıtlanıyosa bi sorun var demek..

yorumun için saol okaliptus

TEMUR38 08-14-2007 01:01 AM

bence 1 ve 3 doğru 2. benim için doğru değil ellerine emeğine sağlık kankim ...

black_R-O-S-E 08-14-2007 11:59 AM

yorumun için saol cnm....

İSİMSİZ KARANLIK 08-14-2007 05:06 PM

Ben teşekkür ederim black_R-O-S-E. Ve sevgili okaliptus, söylediğin şeye katılıyorum, bu genelde böyledir. Tabii bendeniz bunun biraz dışında kalıyorum gene(mütevazi görünmüyorsam affedin:sm_razz: ) Ben onun bi' kaç şeyine karışırım, o da benim. Ama bu tür şeyler olmalı diye düşünüyorum, böyle küçük karışmalar yani. O benim sigara içmemi hiç istemez mesela, yanında da içirtmez bana sigara:sm_cry: Ben de onun diyet yapmasına karışıyorum (Kızların genel "manyak"lığı işte, sevdiğim kız da "fıstık gibi" ama hâlâ diyet yapmaya falan kalkıyor:sm_biggrin: ). Bu tür şeylerde olmalı diyorum, ama gereksiz kıskançlıklar (yok eteğin niye kısa, yok sen gene pembe ruj mu sürmüşsün vs) olmamalı diyorum, ve beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum:)

bukettt 08-14-2007 06:20 PM

ya aslında dünyada ne kadar insan varsa o kadar farklı kişilik vardır.herkesi tek bi başlık altında toplamak zor ve saçma olur..bazı genellemeler vardır tabi ama yinende herkes çok çok farklıdır.ama diyebilirimki gördüğün değer kadar değer vereceksin bayan erkek fark etmez.biliyorum bu bazen mümkün olmuyor ama doğrusu bu..

tekrar teşekkürler black