ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Üyelerimizle Röportajlar (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=462)
-   -   Ctn_86 İle Röportajımız (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=17125)

mate 05-23-2007 03:03 PM

Ctn_86 İle Röportajımız

ctn_86 ile Röportajımız

Sinsice Soru: ctn_86 gerçek isminiz nedir bizimle paylaşmak ister misiniz ?

ctn_86'ca cevap:gerçek ismim bengü

Sinsice Soru:Nerelisiniz ya da nerede oturuyorsunuz?

ctn_86'ca cevap:Ankaralıyım.ankara'da oturuyorum

Sinsice Soru:Eğitim durumunuz nedir ?

ctn_86'ca cevap:öğrenciyim.üniversitede okuyorum malesef...

Sinsice Soru:Hangi bölüm ve hangi üniversite olduğunu öğrenebilir miyiz?

ctn_86'ca cevap:Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü (biraz uzun ama olsun:))

Sinsice Soru: Gayet güzel bir bölüm neden "malesef"?

ctn_86'ca cevap:Aslında bölüm güzel ve isteyerek okuduğum bi bölüm ama okulun ders konusunda çok katı kuralları var.resmen sınıfta kalalım diye uğraşıolar.ve ben kaldım bi sene :(

Sinsice Soru:Medeni durumunuz ve yaşınız nedir ?

ctn_86'ca cevap:valla bekarım:) yaşım 20 ama 31 mayısta 21 olacağım.1 hafta kaldı doğum günüme unutmayın sakın:)

Sinsice Soru:İş hayatında hiç tecrübeniz var mı ?

ctn_86'ca cevap:hayır yok.

Sinsice Soru:Hangi müzik tarzını beğenerek dinlersiniz?Neden?

ctn_86'ca cevap:arabesk müzik hariç hemen hemen hoşuma giden tüm müzikleri dinlerim.arabesk beni aşar.diğer müziklerde de genel de hareketlileri tercih ediorum.

Sinsice Soru: Neler yapmaktan hoşlanırsınız, örneğin yaptığınız bir spor ya da çaldığınız bir müzik aleti var mı?

ctn_86'ca cevap:oo nerde.... bi ara tenise gitmiştik burcuyla beraber ama sonra bıraktık...hele müzik aleti çalmaktan hiç anlamam...ben bilgisayar başında vakit öldürmeyi daha çok seviorum :):)

Sinsice Soru:Nasıl bir aile yapısına sahipsiniz ? Kaç kardeşsiniz?

ctn_86'ca cevap:2 kardeşiz minik bi kardeşim var (90burcu):) ...aileme gelince de valla çok rahat allah herkese bööle bi aile versin :)

Sinsice Soru:Hayata bakış açınız ve beklentileriniz neler?

ctn_86'ca cevap:Hayat bazen sıkıcı gelio ama yine de seviorum.beklentilerime gelince o kadar çok ki....istediğim işi yapmak,sevdiklerimle beraber olabilmek....

Sinsice Soru:Hayatta en çok yapmak istediğiniz şey nedir?

ctn_86'ca cevap:valla şuandaki en büyük isteğim KAYMAKAM olabilmek...bunun için de üniversitenin bitmesi lazım tabi

Sinsice Soru:Bilgisayar ile ilk olarak ne zaman tanıstınız?

ctn_86'ca cevap:sanırım 3-4 sene olmuştur.

Sinsice Soru:Nickiniz neden ctn_86?

ctn_86'ca cevap:ctn soyadım 86 da doğum tarihim olduğu için bööle...aslında benim nickim önceden mülkiyeydi....Siyasal bilgiler fakültesinin adı aslında mülkiye olduğu için ööle koymuştum.ama forumda birisi ismim sandığı için ctn_86 olarak değiştirdim.sondaki 86 yı da silmek istiorum da söölemeye çekiniorum (böölece duyurmuş oldum)

Sinsice Soru:Müdürlerimizden biri olarak forumumuzu eleştirmenizi istesek bize neler söylersiniz?

ctn_86'ca cevap:forumda eleştirilecek hiç bi yan bulmuorum.herşeyiyle çok güzel,eğleceli...bi çok öneri gelio aklıma onları da nickimde olduğu gibi sööleyemiorum.bazen fazla burnumu sokuomuşum gibi gelio da:)

Sinsice Soru:Forumumuzun daha güzel olması için üyelerimizin önerilerine her zaman ihtiyacımız var, Şu an var mı aklında şöyle olsa iyi olur dediğin fikirler?

ctn_86'ca cevap:mesela teşekkür butonu geldikten sonra takip ediorum üyeler konunun altına hem tşk ederim yazmışlar hem de tşk butonuna basmışlar....konu altlarına konuyla ilgili eleştiriler fikirler yazılıo ama bakıorum saol,güzel paylaşım,teşekkür ederim yazılmış.bence sadece teşekkür ederim yazılması yerine teşekkür butonuna tıklanması daha ii olur diye düşünüyorum.tabi bu demek değil ki konunun altına yorum yapılmasın.sadece teşekkür msjlarından bahsediorum.umarım anlatabilmişimdir.

Bize zaman ayırdığı için ctn_86 arkadaşımıza çok teşekkür ederiz...

Gözyaşı 05-23-2007 03:10 PM

seni daha iyi tanımış olduk sen saten forumun değerli üyesisin ikinizde güzel röportaj çıkartmışınız elinize sağlık arkadaşlar

RaHaTSiZ 05-23-2007 03:13 PM

~~ Seni gerçek kimliğinle tanımaktan memnun olduk bengü, okulu salla ßende mezun olamıyorum ^^ ikinizede teşekkürLEr.. ~~

tatia27 05-23-2007 03:20 PM

güzel bi iş olmuş teşekkürler herikinizede memnun oldum ben seni tanımaktan dolayı

speed 05-23-2007 03:52 PM

güzel bir röportaj olmuş teşkürler..okuluna gelince seni anlıyorum benim durumu biliyosun zaten bengü:))

İSİMSİZ KARANLIK 05-23-2007 03:58 PM

Güzel bir röportaj olmuş, evet :) Her ikinize de teşekkür ederim. Bengü, seni tanımak güzel.

Konu açılmışken, ben de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'ne gitmek istiyorum. Acaba güzel mi diye de merak ediyordum :))

Şengül Şirin 05-23-2007 04:26 PM

gerçekten güzel bir röportaj olmuş.üyeleri yakından tanımak daha başka oluyor.elinize dilinize sağlık.

ctn_86 05-23-2007 05:37 PM

Alıntı:

İSİMSİZ KARANLIK tafarından gönderildi (Mesaj 105732)
Güzel bir röportaj olmuş, evet :) Her ikinize de teşekkür ederim. Bengü, seni tanımak güzel.

Konu açılmışken, ben de Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'ne gitmek istiyorum. Acaba güzel mi diye de merak ediyordum :))

valla ben de konu açılmışken sööleyim:) okulumu ve bölümümü seviorum çok ii ama ben sadece sevmekle kalıorum :):):)

ayrıca güzel yorumları için tüm arkadaşlarıma tşk ediorum

doctor88 05-23-2007 05:55 PM

bengücüm seni daha yakından tanımak cok güsel..emek verip bu röportajı hazırlamısınız ikinizede tessekkurler...bak butonada basıyorummm tesekkur butonunaaa....

90burcu 05-23-2007 09:23 PM

Alıntı:

mate tafarından gönderildi (Mesaj 105712)

ctn_86'ca cevap:2 kardeşiz minik bi kardeşim var (90burcu):)

:bangin: :bangin: :bangin: :doh:

seni daha yakından tanımak çok güzeldi BENGü hıhh

ikinizede çok tşk ederimm ellerinize sağlıkkk...:victory:

angelesdream 05-24-2007 05:00 PM

güzel bir röportaj çıkarmışsınız ...seni yakından tanımak güzeldi.her ikinizede teşekkür ediyorum..

[KAPLAN] 05-24-2007 08:12 PM

Öncelikle bu güzel röpartajdan dolayı her iki arkadaşıma da teşekkür ederim.
Seni yakından tanımak gerçekten güzel ctn_86. Her zaman bizimle olman dileğiyle...

ctn_86 05-25-2007 12:27 PM

ben tşk ediorum arkadaşlar sizlerle olmak güzel...