ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Geyik Odası (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=156)
-   -   "İmkansız" Dediğiniz İstekleriniz Var Mı? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=48359)

kezban 06-15-2008 10:25 PM

"İmkansız" Dediğiniz İstekleriniz Var Mı?

benim imkansız dediğim isteğim isteğim aklımdan geeçenlerin gercekleşmesi olurdu.ah bi bilseniz neler var o aklılın içinde:S

SİZDE İMKANSIZLARINIZI PAYLASIN.KİMBİLİR BELKİ BİZ BİR İMKAN BULABİLİRİZ =)

(slogan gibi oldu yaa)

KRDNZ 06-15-2008 10:30 PM

Cevap : "imkansız" dediğiniz istekleriniz varmı?

Ya ben bianda biçok yerde olmayı isterdim :))) Mesela bi zirvede yada okyanusun ortasında ya da geçmişe gitmeyi annemleri falan görmeyi isterdim geçmişte neler yapmış diye görmek için.. Bütün dünyayı gezmek hatta uçmayı bile isterdim:Pp Yada dalgaların sakin olduğu deniz kıyısında hamakta yatmak isterdim..Ooo daha neler istemezdim ki. Roman olur yaaa:) Tabii bunları yaparken yalnız olmak istemem sevdiğimde yanımda olsun isterdim:P

kezban 06-15-2008 10:37 PM

Cevap : "İmkansız" Dediğiniz İstekleriniz Var Mı?

şimdi...sevgili konuyu acmamda deha insan:)sana sesleniyorum.istediklerin gercekten imkansız değil biliyormusun.aynı anda bir çok yerdesin,birinin evınde birinin kalbınde birinin aklında.baksuanda evdesin ailenın yanında ama aynı zamanda ben seni yanımda sohbet ettiğim bi arkadasımmış gibi görebiliyorum.marifet bunu insanlarda uygulayabilmekte:)okyanusun ortası,zirve fln onlarda kolay,zamanı geri almayı anneni görmek için yapıyosan onların iç dünyasına in(ama fazla inme ben indim cıkamıyorsun.kaynana dırdırından asker yolu gözlemeye kadar aglaya aglaya anlatıyor.ne yapacagını sasırıyorsun).deniz hamak hepsi kolay.yaa.ama birini sevmek ve yanında olması en zoru bu galiba:S

konuyu ben actım ama gör istedim.imkansızın yok denecek kadar azdır hayatta.bunu bildiğin kadar imkanın olur.benim imkansızımı düşündüğüümde gerçekten imkansız yanii.ben solup gitmiş bir gülün hiçte sebebi yokken tekrar canlanmasını istiyorum.istemekte değil,beklıyorum yanızca.imkansızlıgını bile bile.

KRDNZ 06-15-2008 10:49 PM

Teşekkür ederim canım yaa çok güzel şeyler yazmışsın gerçekten okuyunca çok mutlu oldum ve imkansız olmadığını gördüm gerçekten bak sen kim bilir nerdesin ama yinede seninle güzelce konuşuyoruz değil mi:) Senin i solan gülün için de çare var. Bahar ayları ne içindir. Bütün solan gülleri canlandırmak için değil mi? Bak senin ki de ikansız değilmiş:)) Sadece baharı bekle;)

kezban 06-15-2008 11:12 PM

çok sekersin yaa.ama unutuyorsun canım benım bahr aylarında solan güller acmaz.onların yerıne yenıleri açar.solan solmustur bi kere.bende yeni güllere talib olcam artık.ama nasıl,ne zaman ve ne şekilde.buda biraz imkansız gibi duruyor sanırım =)=)

1die 07-07-2009 01:01 AM

kızkardeşim
dogdugunda ben 6 yaşındaydım
o dogdugunda 20 yasında falan olmak isterdım
neden mi:
kardeşim ateşli bir hastalık geçiriyor ve babam olacak adam da
ortalıklarda yok
kardeşim e felç geliyor
ayagı sekerek yuruyor şuan bıle
bır tek bunu ısterdım
o zmaa ben buyuk olsaydımda
bana ıhtıyaç olsaydı
doktora gıdebılırdık en azından

delishhhh 07-08-2009 04:20 PM

imkansız olduğunu bile bile istemek eziyetten başka bir şey değildir...

Gözyaşı 09-07-2009 02:48 PM

Ölmek belki benim için imkansızlık gibi birşey galiba

burak97 09-07-2009 03:05 PM

Bence imkansız diye bişey yok

Aragorn561 09-12-2009 11:36 AM

imkansız imkansızdır
(impossible is impossible)

Gözyaşı 01-05-2010 01:40 PM

Bütün dilleri bilmek isterdim

kezban 10-04-2010 10:12 PM

insanın imkansızı onun sınırıdır, kamçısıdır.imkansız yoktur diyorsan sınırın yoktur demektir,imkansız hep imkansız diyorsan hedefin az demektir.insan imkansızlarını umut ile oluşturur ve umutsuzluğu ile bitirir.yani ters orantılı gibi gözüksede umudun varsa imkansız birşeyler düşünebilrsin.imkansız ise ya zamanla imkanlı hale gelir yada önemini yitirip eskir.benim imkansızım var mı? malesef umudum yok.

delishhhh 10-05-2010 12:07 AM

ne kadar umut edersen et birde ortada kocaman gözümüze kadar giren gerçekler vardır... gerçektir ve olması gerektiği gibidir... ne yaparsan yap ne istersen ne dilersen dile değiştiremezsin... yoktur çıkar yolu... evet bu umutsuzluğa sürüklermi sürükleyebilir sadece gerçekleri görmeyenleri...

kezban 10-14-2010 03:45 PM

dünyada tek bir gerçek yoktur.bir konuda milyon tez her tezin içinde bölük bölük gerçekler vardır.yani kader gibi mesela.hani oda bellidir ama bizim icraatlarımıza göre yönü değişir ya onun gibi.umut etmek demek olacagına inanıp çaba sarf emek,didinmek peşini bırakmamakdır.birde soyut anlamda umut etmek vardır.oda daha geniş düşünmek gerekiyor.umutsuzluk mutsuzluksa ve kaba gerçekler canımızı fazlla yakmıssa,tatlı umutlar altında mutlu olmak istiyor insan.gerçekleri,mutsuzlukları hatırlatan bir sürü insan var zaten,hayalperestlik olsa da bu fazla sürmez merak etme :d

Gözyaşı 10-19-2010 01:27 PM

Boşanmak