ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Erkekler Kahvehanesi (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=394)
-   -   Kıro Bi Erkeğin Kanıtları (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=26483)

bukettt 09-09-2007 11:23 PM

Kıro Bi Erkeğin Kanıtları

Sigara paketini çorabının içinde taşımak

100 metre öteden parlayan beyaz çoraplar

Sesini incelterek konuştuğunda kibar olduğunu sanmak

Kazağı pantolunun içine sokmak ve göğüs hizasına kadar yukarı çekmek

"Teşekkür ederim, sen nasılsınız" gibi cümleler kurabilme yeteneğine sahip olmak

Saçına jöle yerine limonla şekil vermek

Yaz sıcağında haftada bir suya sabuna dokunarak burun direği kırma konusunda rekora koşmak

Arkadaşlarına olan sevgisini küfürlü sözlerle tasvir etmek

Her selam veren kızı kendine aşık sanmak

Toplu taşıma araçlarında yaşlılara değil de güzel kızlara yer vermek

Vazgeçilmez aksesuar olan tespihini elden düşürmemek ve değişik atraksiyonlarda bulunmak

TEMUR38 09-09-2007 11:26 PM

beğenmedm :)) bişi sorcam kro ne demek :)) sözlük anlamı??

bukettt 09-09-2007 11:36 PM

Alıntı:

TEMUR38 tafarından gönderildi (Mesaj 142592)
beğenmedm :)) bişi sorcam kro ne demek :)) sözlük anlamı??

arkadasm temrcm herkes beğenmek zornda değilki zaten...kıro bildiğim kadarıyla argo bi sözcük
argo sözcüklerin sözlükteki yerini gayet iyi biliosun..hemen örnek veriyim naşş sözcüğünü bul bakim sözlükte bu da o şekil kıro demek bildiğim kadarıyla kaba görgüsüz belli aykırı saplantıları olan kişiler..farklı fikirleri olan olabilir..yeterlimi cvbm temrcm

TEMUR38 09-09-2007 11:41 PM

saol cnm ama ne var yani bi bayana yer vermenin nesi kroluk o senin yorumuna bağlı bence :)) nese bi o diğerlerini dediğin gibi yorumluyabilirsn :)) hm bide sigara belki saklayacak :ss

bukettt 09-09-2007 11:43 PM

Alıntı:

TEMUR38 tafarından gönderildi (Mesaj 142598)
saol cnm ama ne var yani bi bayana yer vermenin nesi kroluk o senin yorumuna bağlı bence :)) nese bi o diğerlerini dediğin gibi yorumluyabilirsn :)) hm bide sigara belki saklayacak :ss

arkadasım iyice okusana bi yaslııııııııı bi insan varken dio..orda adam abazalık yapıp gösteriş için bayana yer verio..diğer sölediğin sigara konusuda farkedersen genelden bahsedio saklaması gereken özel bi durumdan değil:sm_wink:

TEMUR38 09-09-2007 11:45 PM

olsn belki bayan daha yakın :)) belirt canım hehe :)) nese tmm ikna oldum

bukettt 09-09-2007 11:47 PM

Alıntı:

TEMUR38 tafarından gönderildi (Mesaj 142601)
olsn belki bayan daha yakın :)) belirt canım hehe :)) nese tmm ikna oldum

bencede olsan iyi olur..napım arkadam herkesşn senin gibi muhalif olmuyorki
:sm_biggrin: :sm_biggrin:

angelesdream 09-10-2007 12:33 PM

:) ne de güzel tartışmışsınız öyle konudan çok yorumlara güldüm desem yalan olmaz..
teşekkürler konu için.

bukettt 09-10-2007 07:05 PM

Alıntı:

angelesdream tafarından gönderildi (Mesaj 142665)
:) ne de güzel tartışmışsınız öyle konudan çok yorumlara güldüm desem yalan olmaz..
teşekkürler konu için.

:)))ben teşekkür ederim yorum için:sm_biggrin:

Ergenekon 09-10-2007 07:15 PM

"Teşekkür ederim, sen nasılsınız" gibi cümleler kurabilme yeteneğine sahip olmak

bunun neden bir davranış bozukluğu olduğunu çözemedim, o zaman herkes kıro,erkek-kadın:)

bukettt 09-10-2007 07:18 PM

Alıntı:

Ergenekon tafarından gönderildi (Mesaj 142772)

bunun neden bir davranış bozukluğu olduğunu çözemedim, o zaman herkes kıro,erkek-kadın:)

iyide bu konu kıro erkek başlıklı benim kızlaraada kıro dediğim çok zaman olmştur

angelesdream 09-10-2007 07:19 PM

Alıntı:

Ergenekon tafarından gönderildi (Mesaj 142772)

:) aslında bi yönden bakılırsa öyle ama "kıro" olmayan kişilerin bunu espri mahiyetinde kullandığını sanıyorum..oysa "kıro" şahsiyetler bu tarz konuşmaları kibar olmaya çalışmak için komiklikleirnin de farkına varmadan kullanıyorlar.(şimdi bu bağlamda.. diye devam ederdim ama..içinize fenalıklar basmak istemiyorum )
prof.dr.angela:)

bukettt 09-10-2007 07:24 PM

Alıntı:

angelesdream tafarından gönderildi (Mesaj 142775)
:) aslında bi yönden bakılırsa öyle ama "kıro" olmayan kişilerin bunu espri mahiyetinde kullandığını sanıyorum..oysa "kıro" şahsiyetler bu tarz konuşmaları kibar olmaya çalışmak için komiklikleirnin de farkına varmadan kullanıyorlar.(şimdi bu bağlamda.. diye devam ederdim ama..içinize fenalıklar basmak istemiyorum )
prof.dr.angela:)

:sm_biggrin: eet doğru kibar olmaya calşmaları

Ergenekon 09-10-2007 07:29 PM

ordinaryus ünvanını da ben başa ekleyeyim, tamam ikna oldum bilimsel açıklamalardan, hani temel sabah yakaldığı pirenin sırayla birier bacağını koparıp " ziple pakayum" demiş, dördüncü bacağını koparınca "ziple" deyince bilim defterine günlük notunu düşmüş; " pirelerin dört bacağını koparınca kulakları duymuyor", ordinaryus prf dr dcnt asistant vs. vs. temel..:))

TEMUR38 09-10-2007 07:31 PM

ya bunla tartışılırmı erg valla hiç altında kalmıor lafın allah buketin gazabından korusun :))