ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Beyin Fırtınası (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=356)
-   -   Paragraftaki Ülke İsimlerini Bulabilirmisiniz? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=42565)

suskun 03-25-2008 12:05 AM

Paragraftaki Ülke İsimlerini Bulabilirmisiniz?

"yine Paltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmış.gelir ken Yanında Bilgisayarını Da Getirmiş. Pis Ve Çapaçul Bir Durumda. Safran Sarısı Bir Yüzü Var. Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor. Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman Dünkü Başarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış. Şimdi Bir Sanal manyak. Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor. Ben Insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı. Davul Bile Dengi Dengine Çalar. Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu."

merve16 03-26-2008 10:07 AM

Cevap : Paragraftaki Ülke İsimlerini Bulabilirmisiniz?

"su" var bi de "bilgi" var başka da bulamadım:icon_sorry:

fatmanur 03-26-2008 10:14 AM

valla ben birşey bulamadım çok zor yaw

sudenaz 03-26-2008 10:20 AM

ayy bende bulamadım aslında buldumdu öle bir ülke olup olmadığındanda emin değililm en iisi susuyum:)

merve16 03-26-2008 10:20 AM

ya ben de özel isim diye okumuşum yani ülke isimlerini ben de bulamadım:icon_sorry:

suskun 03-26-2008 03:20 PM

Ozaman size bir kopya vereyim Peruk:38:38

chatlak 03-26-2008 03:27 PM

"yine Paltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmış.gelir ken Yanında Bilgisayarını Da Getirmiş. Pis Ve Çapaçul Bir Durumda. Safran Sarısı Bir Yüzü Var. Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor. Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman DünBaşarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış. Şimdi Bir Sanal manyak. Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor. Ben Insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı. Davul Bile Dengi Dengine Çalar. Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu."

Benden bu kadar.....

ngn.dz 03-26-2008 03:32 PM

"yine Paltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmış.gelir kenYanında Bilgisayarını Da Getirmiş. Pis Ve Çapaçul Bir Durumda. SafranSarısı Bir Yüzü Var. Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor. Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman DünBaşarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış. Şimdi Bir Sanalmanyak. Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor. Ben Insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı. Davul Bile Dengi Dengine Çalar. Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu."

iran panama sudan gine........

fatmanur 03-26-2008 03:34 PM

Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor

ngn.dz 03-26-2008 03:35 PM

"yine Paltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmış.gelir kenYanında Bilgisayarını Da Getirmiş. Pis Ve Çapaçul Bir Durumda. SafranSarısı Bir Yüzü Var. Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor. Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman DünBaşarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış. Şimdi Bir Sanalmanyak. Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor. Ben Insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı. Davul Bile Dengi Dengine Çalar. Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu."

fas............

fatmanur 03-26-2008 03:36 PM

Bir Virane Bırakmış

ngn.dz 03-26-2008 03:38 PM

nepal............

ngn.dz 03-26-2008 03:41 PM

"yinePaltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmış.gelir kenYanında Bilgisayarını Da Getirmiş. PisVeÇapaçul Bir Durumda. SafranSarısı Bir Yüzü Var. Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor. Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman DünBaşarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış. Şimdi Bir Sanalmanyak. Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor. Ben Insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı. Davul Bile Dengi Dengine Çalar. Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu."

isveç.............

suskun 03-26-2008 03:45 PM

Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sa rısı bir yüzü var. Kafasının içindekimbilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tambir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengineçalar. Kimbilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

ngn.dz 03-26-2008 03:46 PM

"yinePaltosuz Gelmiş, Bir De Peruk Takmış.gelir kenYanında Bilgisayarını Da Getirmiş. PisVeÇapaçul Bir Durumda. SafranSarısı Bir Yüzü Var. Kafasının Içinde Kim Bilir Ne Tilkiler Dolaşıyor. Vaktinde Üç Roman Yazan Adam Bu Mu? Zaman DünBaşarılı Adamdan Geriye Kişiliksiz Bir Virane Bırakmış. Şimdi Bir Sanalmanyak. Saçma Sapan Amaçlar Peşinde Koşuyor. Ben Insanları Severim Ama Insanlar Ayağını Yorgana Göre Uzatmalı. Davul Bile Dengi Dengine Çalar. Kim Bilir Kaç Adam Böyle Sudan Sebeplerle Ziyan Oldu."

gana...............