ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   ForumSinsi Online Videolar (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=535)
-   -   Sabır Taşı çatlamak üzere (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=673680)

VANDETTA 09-03-2012 08:53 PM

Sabır Taşı çatlamak üzere

10 şehit verdiğimiz bu günde leşleri almaya gelen askeriyenin aracına sözde paçavralarını asan kürtçe apo lehine slogan atan kürtleri,kürt kardeşlerimiz temizlemezse ortada ne yaş kalacak ne kuru...Yıllar yılı kürtlerin tek bir kefeye konulmasına karşı çıktım durdum,ve halen daha öyle olmaya çalışıyorum ama artık nefret mantığı yenmek üzere,kandile operasyon düzenlemekten aciz askeriyenin ve hükümetin bu vasat tavrı devam ettiği sürece provekatörler çok daha cesaretlenecek ve KİN durmadan büyüyecek.Mevlam başımıza adam gibi adam getirsin inş.

karamela 09-03-2012 11:10 PM

Cevap : Sabır Taşı çatlamak üzere

bu pkk illetinin soyu kurusun insallaaaahhhh
bizim ciğerimize ateş düşürdünüz rabbim ocağınızı söndürsün

[KAPLAN] 09-04-2012 01:34 AM

Söz konusu sorun uygulanamayan yasalar mı, yoksa yasalarda bu yapılanların bir cezasının gerçekten olmaması mı ? PKK yandaşlarının tek söylediği doğru bu ülkede gerçek manada bir eşitlik olmamasıdır. Zira vatan hainleri herşeyi yapabilirken, simit çalan vatandaş yıllarca hapis yatıyor bu ülkede.

Şu görüntüdeki kepazeliğe sebebiyet verenler, evlerinde rahat rahat uyurken, ben elimden acaba ne geliyor da yapmıyorum diye düşünerek vicdan azabı çekiyorum.

Vatan sağolsun! Şehitler ölmez! Bırakalım efendiler bu işleri. Sıkıldım bu sözlerden. Maneviyatımızın bu derece sömürüldüğünü görmek midemi bulandırıyor artık.

Kayıtsız 11-10-2012 09:29 PM

türk milletinin başı sagolsun.türk diyorm sadece türk.halada.sag duyudan bahsederler.yaslı günümizde acımıza yaramıza tuz basan herkimse bu dünyada ve öteki dünyada da huzur rahat tok olmasın.kahramanın hapse atıldıgı. katilin kalleşin.vatan haininin kahraman odugu .bir türkiyedeyiz.atatürk düşmanı türk düşmanı.olmamız isteniyor. şuan ırakta ıraklı kalmadıgı gibi.türkiyede .ben türküm demek yasaklanacak türkiyede.türk askeri vurdugumzaman zevk alıyorum diyen şemdin sakık..kalleşin cenazesine giden .osman baydemir..katile kucak açan bülent arınç...dagda silahlı gezerken milletvekili olan... vatana türk halkına ..ihanet edenler allahtan niyaz ederimki enkısa zaman da belalarını bulurlar.atatürk. ne yapması gerekiyorda yapmadı. yabancı bir ülke yapsa ..düşmanlık..bukadar olmaz..kalleşleri avrupa destekliyordu şimdi gerek kalmadı bizim mejlis destekliyor.nedir bukadar başbakaın .cumhurbakanın. üfürükçülerin.askere düşmanlıgı ve türk düşmanlıgı...türk olmaktan utanıyorlarsa türkiyede yaşamaktan utanıyorlarsa. gitsinler..herne cehenneme giderlerse.ister irana ister arabistana.saidi nursiyi neredeyse peygamber ilan edecekler.neden sürgün yedi neden ceza aldı geçmişi bilmiyorlarmı şeh saidle isyan çıkaran türk askerini vuran onların yüzünden süleymaniye kerkük musulu kaybettik biri asıldı biri sürgün... ve ne yazıkki. bizim türk milletinin bazı kesimleri. neredeyse tapıyor .. peygamberimiz .s.a.s. bıraktı katilin arkasında duruyor.dini silah .ve duygu sömürüsü yaparak tesettürmüş türbanmış.cennete böyle girecegiz diyenler. yazıklar olsun.şuan tesettür diyerek başlarına bagladıları...orta çagda manastırdaki.rahibelerin ünü formasıdır. araştırın...ey ege halkı geçmişin destanlarla dolu..kahramanlıklarla dolu... neredesiniz...