ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Anketler (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=583)
-   -   Öpüşmek Ayıp Mıdır..? (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=68042)

Gözyaşı 03-23-2009 02:04 PM

Öpüşmek Ayıp Mıdır..?

Not : Konu iki gün geçici olarak kapatıldı.

soru çok basit öpeşen insanlar görüyorsunuz sizce yaptıkları ayıpmıdır..?

bence gayet doğal her insanın başına gelebilir : ):biggrin:

Birazda Bilgi Ekleyeyim

Herkesin başına hayatta bir defa gelen ve çok yüksek ihtimalle başarısızlık salaklık şaşkınlık kararsızlık gibi sancılarla içiçe yaşanan dudakları birbirine yapıştırma eylemi..

birinci tereddüt;

dilimi ağzına soksam mı??

bu tereddütü yaşamadım diyen varsa sahin k öpüşsün onunla..öyle bir tereddüt ki ; muhattabınızın dilini sizin ağzınıza sokmasıyla anında bertaraf olabilecekken eğer o da acemiyse tam bir komedidir..

ikinci tereddüt;

öpüşürken ellerimi muhtelif aktiviteler için kullansam mı? kız beni ayı olarak beller mi?? sakin olup daha sonraya ertelesem mi? akışına bıraksam mı? yeter ulan..

bu kararsızlık çok daha fenadır..öpüşürken mutlaka eller kızın sırtında omuzlarında saçlarında belinde ya da biraz vahşice ama yanaklarında olur fakat eller sadece kadında gelişmiş organların herhangi birinin üzerinde olmak isterse (ki el bu i*ne ister) işte o dakika sorularla cebelleşmeye başlamıştır kişimiz..

üçüncü tereddüt;

dudaklarından biraz soluklanmak için ayrılsam daha sonra tekrar öpüşmek istemeyebilir mi?

bunun biraz öznel bir tereddüt biçimi olduğunu düşünmekteyim..ilk ikisi kadar evrensel değil kabul..ama mutlaka yaşamış arkadaşlar vardır deyip anlatmaya başlayalım..öpüşme ya da dudakları ilk defa birinin dudaklarına yapıştırma eylemi sırasında burnundan nefes almaktan imanı gevremiş kişimizin aklına takılan bir diğer önemli sorudur bu..eğer muhattabın da ilk defaysa pişmanlık duymasından korkulur..

ya bir daha istemezse??

işte bu soru yüzünden genellikle o dudakların ucunda ölmek şıkkı daha cazip gelir acemi arkadaşımıza..

Not: uludağsözlükten alıntıdır.

Google de öpüşmek ayıpmıdır diye sözcük aradım ForumSinsi.com - Arayışa Son Veren Adres - Eğlence - Eğitim-Öğretim - Kültür-Sanat - Bilim-Teknoloji - Vahşet-Korku - Beyin Fırtınası çıktı :biggrin::biggrin:

delishhhh 03-25-2009 10:11 PM

Cevap : Öpüşmek Ayıpmıdır..?

sevgi dokunmaktır...

Verus_TR 04-07-2009 06:15 PM

Öpüşmek asla ayıp birşey değildir. Çünkü; bu sırada karşındakine kim olursa olsun ona sevgimizi aksetmek için öpüşme gereği duyarız.. Tabii bunu toplumdaki düzenimize göre yapmalıyız.. Aşırıya kaçtığımızda, kötü sonuçlara sebep olabilir..

VANDETTA 04-07-2009 06:54 PM

Öpüşmek derken gözyaşı!
Az önce bi konu okudum onun üzerine bu konuya bakınca arada kaldım:smile:

meLankoLik_asaLet 04-07-2009 07:10 PM

öpüşmedn öpşmeye fark vardır.. babanı öpresn sevgilini öpersn.. sevgiliyi öperknde farklr vardr.. bzm toplulumzda halkın içnde sevdiği insanın dudağndan öpünce tabbi ki hoş karşılanmıyor.. gereknde bu.. bence kastettiğmz öpşme sevgiliyi dudktan öpmek ise ayıp..

Gözyaşı 04-07-2009 07:26 PM

Alıntı:

VANDETTA tafarından gönderildi (Mesaj 270145)
Öpüşmek derken gözyaşı!
Az önce bi konu okudum onun üzerine bu konuya bakınca arada kaldım:smile:

Sevgilinle öpüşmek yani :wub::tongue:

emraxx 04-07-2009 07:44 PM

Neden ayıp olsunki?Sonuçta karşındakine sevgini gösteriyorsun.

meLankoLik_asaLet 04-07-2009 07:54 PM

karşındakine sevgni yanlzken göster toplum içnde gösterince bzizim toplumn ne tepkiler verdiğini hepimz biliyoruz.. kayderidede çok kz şahit oldum :D

Gözyaşı 04-07-2009 07:58 PM

Bencede ya işte öpüşürken veya sarılırken gördüler mi aaaa bak gibisinden hareketler ediyor ama yaptıkları belli oluyor kendileride yapmıyor mu sanki genelde yaşı büyük olanlar tepki gösteriyor : ) özel hayatına karışmamak lazım insanların bizim ülkemiz çağın gerisinde kalmış yabancılar hoş karşılıyorlar

meLankoLik_asaLet 04-07-2009 08:00 PM

hoş karşılnması gerekn bi durum göremiyorum ortada abi :)

VANDETTA 04-07-2009 08:06 PM

Alıntı:

Gözyaşı tafarından gönderildi (Mesaj 270150)
Sevgilinle öpüşmek yani :wub::tongue:

Sokak ortasında mı?:42:Filim mi çeviriyoruz yav,gözden uzakta kim ne yaparsa yapsın kimin umurunda:yattara.png:

Gözyaşı 04-07-2009 08:15 PM

Alıntı:

VANDETTA tafarından gönderildi (Mesaj 270170)
Sokak ortasında mı?:42:Filim mi çeviriyoruz yav,gözden uzakta kim ne yaparsa yapsın kimin umurunda:yattara.png:

Sokak ortasında değil tabi sadece cafede ama kalabalıktada değil : )

Gözyaşı 04-07-2009 08:16 PM

Alıntı:

esmer_yar tafarından gönderildi (Mesaj 270163)
hoş karşılnması gerekn bi durum göremiyorum ortada abi :)

Az önce öyle demiyordun fikrin mi değişti neyse ne yaparlarsa yapsınlar sevgili değiller mi : ):wub:

meLankoLik_asaLet 04-07-2009 08:19 PM

abim ben fikrimden filn dönmedm :) ya öpüşmek öle bast bişe deil ki abi cafede olsa..

JOKER 04-08-2009 01:35 AM

Cevap : Öpüşmek Ayıp Mıdır..?

öpüşmek kesinlikle ayıp bişi değil sevgililer içinde çok doğal bişi , ama bazı hareketleri yaparken içinde bulunduğunuz toplumada dikkat etmek gerekir ben izmirde okudum orda istediğiniz yerde öpüşebilirsiniz halk buna alışmış aldırış etmezler. ama ben giresunluyum burda tepki alırsınız herkesin gözü önünde olmasınada gerek yok zaten :D öpüşmek güzeldir..