ForumSinsi - 2006 Yılından Beri

ForumSinsi - 2006 Yılından Beri (http://forumsinsi.com/index.php)
-   Geyik Odası (http://forumsinsi.com/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Hikaye Yazalım ! (http://forumsinsi.com/showthread.php?t=1771)

[KAPLAN] 08-11-2006 01:57 PM

Hikaye Yazalım !

Basit bir oyun... Herkez kendinden önceki üyenin yazıp bitirdiği yerden devam edecek... ve herkez en fazla dört cümle yazacak... Ben başlıyorum... Hdi bakalım...

Saat gece yarısını vurduğunda Cihan hala dışarda ve yalnızdı. Hayattan sıkılmış bir şekilde bir sağ bir sol geziniyordu...

Cihan 08-14-2006 02:24 AM

...acıktığına karar verdi ve bir çorbacıya girdi. Çorbasına başlamışken içeri giren adamı sadece göz ucuyla görmüştü. Henüz o adamın kendisin sıkıcı hayatına son verecek kişi olduğunu bilmi-yordu...henüz..

tatia27 09-05-2006 01:01 AM

Adam Kendisinin Oturdugu Masaya Yakin Bi Yere Oturdu.garsonu çagirdi Ve Bi çorba Söledi Kendisine.sonra Kaçamak Bkişlarla çorbalarini Içmeye Koyuldular.cihan çorbayi Yarim Birakip Lokantayi Terk Etti.

90burcu 09-05-2006 01:08 AM

cihan arabasına doğru ilerlerken arkasından bi ses ona bakar mısın dedi.aman tanrım bu ses o olamazdı.cihan heyecanla arkasına döndü ve baktı ki ilk aşkı yıllar sonra karşısında.cihan ne diceğini ne yapacağını şaşırdı uzun süre ilk aşkına bakakaldı

[KAPLAN] 09-05-2006 02:09 AM

Eskisinden daha güzel olduğunu farkettiği sevgilisi ona yavaş adımlarla yaklaşıyordu... cihan'ın heyecandan nefesi kurumuştu ki, o anda sağanak yapmur başladı : )

tatia27 09-05-2006 11:16 AM

saganak yagmurun altında farkında olmadan birbirlerine dogru ilerlemeye başladılar ve cihan sadece sen diyebildi....

stubborn 09-05-2006 07:08 PM

ikisi de bu karşılaşmaya hem sevinmiş hem de şaşırmışlardı.

tatia27 09-05-2006 11:07 PM

ama bir birlerine ne söleyeceklerini bilmiyolardı tek bildikleri şey birbirlerini hala deli gibi sevdikleriydi.....

90burcu 09-05-2006 11:47 PM

yağmurun altında iice ıslanmışlardı. bi müddet daha birbirlerine bakakaldılar soonra kendilerine geldiler.cihan hemen söze atılır ve kahve içmek için evine çağırır.ilk aşkı hemen kabul etti nasıl kabul etmesin ki ilk aşkı yıllar sonra karşıısndaydı.eve giderler.cihan yağmur altında ıslanan kıyafetlerini deiştirdikten sonra ilk aşkına kızkardeşinin kıyafetlerinden verir.ve bundan sonra koyu bi sohbet başlar.cihanın evi boğaz manzaralı idi.boğaza karşı kahvelerini yudumlarlarken cihan hemen eski günleri hatırlaıp ağlamaya başlar...

tatia27 09-06-2006 10:02 PM

tabi kızda bu duygusallıktan etkilenmiştir şöyle bi baktıklarında geriye ayrılmalarında hiçbir şeyin kendilerinden kaynaklanmadıklarını görürler . birbirleri neden biz ayrıyızki der gibi bakarlar.cihan aslının ellerini tutar var tüm cesaretini toplayarak YENİDEN... der

90burcu 09-07-2006 12:22 AM

yeniden birlikte olmalıyız.çünkü birbirmizi hala ilk günkü gibi sevioruz der.ama kız bu teklifi nazikçe reddeder.cihan neden ama die sorar ve kız anlatmaya başlar başından geçenleri.evlenmiştir ve de 3 yaşında bi tane erkek çocuğu vrdı.kocası ona kötü davrandığı için boşanmıştır.bunlar kızda derin yaralar açmıştır ve bi daha erkeklere güvenemicektir.ortam iice duygusal olmuştur.sonra saatin çabuk geçtiğini anlmışlardır ve kız eve gitmeliyim die ayaklnır.cihan bugün burda kalır mısın der ve kızda kalmayı kabul eder.cihan ona kızkardeşinin odasını verir.yatıp uyurlar.sabah erkenden kalkan cihan İLK AŞKIna sevgiyle hzırlanmış muhteşem bi kahvaltı hazırlar.

[KAPLAN] 09-07-2006 12:27 AM

kahvaltıyı beğenmeyen aslı, evi terkeder... buna sinirlenen cihan babasından kalma tüfeği alıp peşine düşer...

mehlika sultan 09-07-2006 11:45 AM

Aslı korkmuştur cihana yalvarıp yakarsada cihanın gözleri hiçbir şeyi görmüyordur cihan şöyle der: zten teklifimide kabul etmedin şimdi bide kahvaltıyı beğenmion 4 yıl öncede hayatımı mahfedip beni kanlı yaşlarla brakıp
gitmiştin.......

tatia27 09-07-2006 02:23 PM

Benim Yaşamak Için Bi Sebebim Yok Kim Için Mücadele Vericem Kimi Bekleyecem . Sen Hayatiminin Noktasiydin Benim Belki Teklifimi Kabul Ederek Bi Virgül Atip Başlayacaktik Yeniden Ama Sen Ardinda Soru Işaretleri Birakarak Tekrar Kaçmak Istiyosun

mehlika sultan 09-07-2006 09:21 PM

Ama bu sefer buna izin vermiycem yine kaçamazsın.ya benim olursun yada toprağın.kararı sen ver dedi cihan.aslı ne yapcağını şaşırmış durumdaydı cihana döndü ve tüfeği kalbine doğru tuttu ben senin kalbinden vurudm sende beni vur şimdi diye bağırdı

Invisible_Rocker 09-08-2006 01:58 PM

Aslı ağlamaya başladı we ona şöyle dedi " Senden ayrılmadan önceki gün yaşadıklarımızı hatırlıyor musun?? ". Cihan kaşını kaldırdı we " Söyle yoksa o bnm oğlum mu?"

tatia27 09-08-2006 05:18 PM

Evet Bu Sebepten Dolayi Senden Kaçiyodum Seni Bi Pişmanlik Evliligine Sürükleyemezdim Buna Hakkim Yoktu.cihan şöyle Dedi :peki Oglum Beni Hiç Bir Zaman Bilmeyecek Mi? Bunu Nasil Yaparsin Nasil Yavrumu Benden Saklarsin ?

mehlika sultan 09-09-2006 02:49 PM

Asli Cevap Verdi:ama O Daha çok Küççük Bu Olayi Kaldiramaz Benim Yavrucuğum.ne Olur Bana Söz Ver Ona Bişey Söylemiycen Cihan Söz Ver........

tatia27 09-09-2006 10:06 PM

cihan: bunu benden nasıl istersin yıllardır oglumu benden ayırdın senden öle bi intikam alıcamki bu çektiklerimin hesabını vereceksin

Gökçe 09-13-2006 11:15 PM

Aslı büyük pişmanlık içindedir.hergün karşılaştıkları güne lanet eder.ama herşey için çok geçtir çünkü cihan sinsi planlarını kurmaya çoktan başlamıştır..

tatia27 09-19-2006 11:41 PM

Cihanin Ilk Yaptigi şey Ogluna Kendini Tanitip Sewdirmeye çalişmak Olmuştur ..

pisicik 09-20-2006 04:28 PM

başta oğlu bu olayı kabullenmek istemez ama biraz düşündükten sonra baba özlemiyle ona sarılır ve seneler sonra babasına kavuşmanın sevincindedir.oysaki babasının planları farklıdır.oğlunun aklını çelip onu annesinden uzaklaştırmak hatta nefret ettirmektir.

mehlika sultan 09-21-2006 10:13 PM

cihan çocğuna gerçkeleri açıklamamk için kendini zor tutmaktadır ve birgün dayanamayıp çocuğunu görmeye karar verir ve gizlice gider.oğlu top oynamamktadır ve birden top elinden kaçar ve cihan oğlunun gözlerinin içine bakarak al evladım galiba bu top senin der.

tatia27 09-23-2006 07:12 PM

çocuk:evet amca benim topum bu
cihan:sen ne tatlı seysin adın ne senin der
çocuk:benim adım emrah amca küçük emrah

*KeDi KeSeN* 10-04-2006 09:17 PM

Cihan yıkılan bakışlarla aslının cihanın göbek adını nasıl cocuga verdigine takılır.Artık tum SinSice planlarını unutup aslıdan nasıl özür dileyecegini ve hep birlikte tekrar mutlu bir aile tablosu çizecegini düşünür.Acaba aslıyı kocasın dan boşandırmayımı ; Yoksa kocasını tufegi ile vurmayımı seçecek derken...>

Thyen 10-05-2006 02:41 AM

o anda aslının kocası olay yerinde bitiverir
babasının bakışlarını anlayan emrah hemen annesinin yanına koşar
artık cihan ve aslının kocası tüm kozlarını paylaşmak için hazırdırlar

bessraa 10-09-2006 02:38 AM

derken cihan hemen yerdeki tüfegi alır ewe aslının kocasına
2 el ateş eder.Adam cansız bi şekilde yerde yatmaktadır
Aslı:Nabtın snnn???die haykırır we cihan oradan uzaklaşır
emrah babaaaaaaaaa die haykırırken adam 'ciiiiiiiiii'
yparak uyanır.meger adam polis olduundan,celik yelek warmış........

*KeDi KeSeN* 10-09-2006 05:50 PM

aslının kocası rıfat aslının yanına gider ve
sen gercek ten seviyonmu bu elemanı der.
Aslı utanan bakışlar altında azından nasıl EWET kelimesini cıkaracagını dusunurken rıfat anlarki aslı da cihanı sevmektedir.
Rıfat ağlayan cocuu sakinleştirmek için geçti geçti derken arkadan cihanın göşgesi ilişir.
(meger cihan da polismiş ve yelegin oldugunu anlamış tekrar aya kalkması için o na zaman vermiştir)
ayaga kalkmasını bekler ve ...

Thyen 10-09-2006 08:52 PM

gözünü intikam bürümüş cihan elindeki silahı adama dogrultur
rıfat'ın gözlerindeki korku cihanı içinden çıkılması zor bir intikam ateşine düşürmüştür.
tam tetige basacagı sırada aslı rıfatın önüne geçer
"oğlumun babasına bunu yapma herşey benim suçum vuracaksan beni vur." der.
bi an olsun kalbi duran cihan..........

*KeDi KeSeN* 10-10-2006 09:05 AM

hani la o cocuk ben den di yaratık ne biçim anasın sen deyip
acımadan ceker tetiiee
gozunun onun de anası olen emrah ulan sizin ben ne biçim aile bireyisiniz der ve cihanın elinden duşen tufekle kendini vurur
geride Rıfat ve Cihan kalmıştır
aslında kardeş olan Cihanla Rıfat
zamanında aslı yuzunden bozuşmuşlardı...

yosun_26 10-14-2006 10:53 AM

aslının cansız bedeni başında birbirlerine bakakalan rıfat ve cihanın gözlerinin önünden çocukluk hatıraları geçmeye başlamıştır. Bi an için birbirlerinin kısa pantalonlu hallerini hatırlarlar ikisininde yüzünde birer tebessüm belirmiştir. fakat içinde oldukları durum akıllarına gelince bu tebessüm aldatılmışlık ifadesine döner. cihan rıfata döner vee......

funeralsong 10-17-2006 01:59 AM

üzülme kardeşim bu işi çok güzel temizleriz dedi.ve birlikte cesetleri ilk önce parçalayıp sonrada ateşte yaktılar.cihan üzgün duran kardeşine dönüp;
-üzülme kardeşim zaten o kadın bunu hak ediyormuş,o...punun alasıymış...
Rıfat-ben ona değil küçük emraha üzülüyorum babasının kim olduğunu öğrenemeden öldü yavrucak birde üstüne üstlük biz onun naaşına gereken saygıyı göstemeyip parçalayıp yaktık,der.
Hemen cihan atılır cevap vermek için;
-kafana takma olur böyle şeyler,der.

*KeDi KeSeN* 10-19-2006 08:29 AM

ardından LASVEGASIN o bol ışıklı sokaklarında sabahlıyacakları bir kumarhane ararken RED DRAGON adlı o mukemmel şaheseri bulurlar
cheak pot lar tek kollu canavarlar poker masaları ve dee bol miktarda cuzel hatun lar :D
burası tam onlara goreydi ...

funeralsong 10-19-2006 01:44 PM

ama yaklaşan tehlikenin farkında bile değillerdi.onlar o bar senin o gazino senin yok bu kerhane benim derken lasvegasın çirkin ve karanlık yüzü de onlara yaklaşıyordu.iki güzel fransız kadınla tanıştılar.

*KeDi KeSeN* 10-19-2006 02:14 PM

gabriel ve minga
inanın bana bu kadın lar mükemmel güzel
ama sinsi ce planları onları
melek yüzlü
dişi şeytanlar haline çeviriyor

gabriel -> gayet olgun , alımlı , balık etli birisi
minga -> sarışın , kırmızılı (elbise ruj vs.) bir bayan

bizim cihanla rıfatta bunlara aldanır ve

*KeDi KeSeN* 10-19-2006 02:17 PM

ve sonra bu kızlara takılmaya başlarlar
her gece barlarda o bitmek tüken mek bilmeyen paraları sayesinde tavladıkları kızlarla gunlerini gun aylarını ay ederler
aradan 2-3 ay geçmiştir
o tatsız olay kapanmış
ve cihanla rıfatın hayatın da sadece gabriel ve minga vardır
ancak her ewlenme teklifini bir şekilde atlattıkları için bir daha ewlenme sözünü hiç açmamaya karar verir ler

*KeDi KeSeN* 10-19-2006 02:19 PM

geçen zaman zarfin da cihan la rıfatın harbiden guvenini saglayan kızların planlarını gerçekleştirme vakitleri gelmiş tir ancak bir sorun vardır

funeralsong 10-20-2006 03:03 PM

yapacaklarını kimsenin bilmemesini sağlamaları lazımdı.çünkü kızlar satanistti ve türk düşmanıydılar esasında.onları kurban edeceklerdi.ama arkalarından iz bırakmamalıydır.allahın sopası yokki cihan ve rıfatı tanrı cezalandırıyordu aslında.

*KeDi KeSeN* 10-20-2006 03:19 PM

kızların asıl ortaklık yaptıkları lasvegas muhtarı M.Ö.(kısaltılmıştır)
saadece cihanla rıfatı diil ülkelerin deki diger turklere yaptıkları gibbi gelecek olan da diger turklere dee yapacakları gibi ön ce ayartıp sonrada
o mukemmel şehrin altına kurdukları mayak işkence odaların da işkence ile öldüreceklerdir

yosun_26 10-20-2006 03:25 PM

cihan ve rıfat herşeyden habersiz böyle süper güzel manitalarla oldukları için günlerini gün ediyorlardı. kızlar bi gün artık bu kumarhanelerden falan bıktıklarını yeni eğlenceler aradıklarını söylediler cihan ve rıfatta akıllarında hiçbir kötü düşünce olmadan bunu kabul ettiler. minga ve gabriel onlarıda yanlarına alıp lasvegasın karanlık ve dumanlı yollarında sonunu bilmedikleri bi bataklığın içine gitmeye başlamışlardı.